Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1467
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: GOPS na święta

Sobota, 18 grudnia 2021, 9:36
Aktualizacja: 11:36
Autor: red
Gmina Świdnica: GOPS na święta
Fot. Gmina Świdnica
Wielkimi krokami zbliżają się święta Narodzenia Pańskiego. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej (GOPS) w Świdnicy, jak co roku, stara się zadbać o to, aby wyjątkowa świąteczna atmosfera zapanowała również w domach osób samotnych, niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji.

Dla nich wszystkich zorganizowano świąteczną pomoc w formie paczek żywnościowych o łącznej wartości 12 tys. zł, które trafiły do ponad 50 potrzebujących osób i rodzin.

Dodatkowo w miesiącu grudniu pomocą finansową (w postaci zasiłków okresowych i celowych), głównie na zakup opału, żywności, leków i odzieży objęto ponad 60 rodzin. Łącznie na ten cel wydatkowano z budżetu GOPS niemal 20 tys. zł

- Cieszymy, że w tym tak trudnym dla nas wszystkich roku udało się zorganizować wsparcie, które pomoże osobom potrzebującym spędzić prawdziwe, domowe święta – mówi kierownik GOPS Dorota Waliszak.

Po raz kolejny Koło Łowieckie "KNIEJA", zorganizowało zbiórkę środków czystości, artykułów spożywczych oraz słodyczy dla dzieci. Paczka o wartości 500 zł trafi do jednej z rodzin z terenu gminy Świdnica. Serdecznie dziękujemy za pomoc pamiętając o tym, że kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group