Niedziela, 12 lipca
Imieniny: Weroniki, Jana
Czytających: 527
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Góra śmieci

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 24 października 2019, 15:34
Autor: red
Fot. Straż Miejska Świdnica
na jednym ze świdnickich podwórzy zalegała góra różnego rodzaju śmieci pochodzących z gospodarstw domowych. Funkcjonariusze Straży Miejskiej szybko ustalili przyczynę tej sytuacji.

Podwórze przy ulicy Franciszkańskiej 7 stało się obecnie zapleczem budowy. W związku z powyższym kontenery na odpady zostały przestawione o około 15 metrów w stronę ulicy Konopnickiej, o czym powiadomiono lokatorów. Niestety część mieszkańców nie przyjęło tego do wiadomości, wysypując śmieci w miejscu gdzie wcześniej stały pojemniki. Pomimo rozpytania okolicznych lokatorów nie udało się ustalić sprawców zanieczyszczenia podwórza, jak to często bywa - nikt nic nie widział. Strażnicy nakazali uprzątnięcie terenu administratorowi, natomiast podwórze jest obecnie cyklicznie kontrolowane przez patrole.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jagokogo 9-11-2019 22:14
Śmietniki na tym podwórzu to typowy symbol Świdnicy; szkoda, że miłościwie panująca baronowa Moskal-Słaniewska nie zaczęła porządków od takich miejsc, tylko nie wiedzieć czemu wzięła się na dzień dobry za niszczenie drzew i krzewów które były kiedyś piękną wizytówką naszego miasta.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group