Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Gotowi na sportowy weekend?

Środa, 20 maja 2015, 9:40
Aktualizacja: 13:21
Autor: red.
Świebodzice: Gotowi na sportowy weekend?
Fot. UM Świebodzice
Zapraszamy gorąco świebodziczan do spędzenia najbliższej soboty i niedzieli na miejskich imprezach, które przygotowaliśmy dla Państwa. Weekend zapowiada się aktywnie – startujemy w sobotę, 23 maja, cykliczną imprezą Polska biega, a w niedzielę polecamy niecodzienny mecz, w którym zagrają dzieci i dorośli.

Zaczynamy zatem od wydarzenia ważnego dla wszystkich, lubiących biegać i dobrze się bawić. 23 maja, punktualnie o godz. 12:00 świebodziczanie pobiegną w biegu na dystansie 1500 m w ramach ogólnopolskiej akcji Polska biega. Jak zwykle trasę wytyczono na Osiedlu Piastowskim, start i meta pod halą sportowo-widowiskową przy ul. Mieszka Starego 6. Zapisy przed biegiem, od godz. 10:00 do 11:50.

Dla wszystkich uczestników organizatorzy - Urząd Miejski i OSiR Świebodzice sp. z o.o. - przygotowali jak zawsze certyfikaty ukończenia biegu, pamiątkowe koszulki, na wszystkich czeka też woda mineralna i pyszna grochówka. Po biegu wśród uczestników rozlosowane będą atrakcyjne nagrody, ufundowane przez coraz liczniejsze grono świebodzickich firm i instytucji, które wspierają to wydarzenie. Dziękujemy.

A w niedzielę, 24 maja, coś dla miłośników piłki nożnej. Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz zaprasza na mecz piłki nożnej, w którym zagrają ze sobą radni miejscy, przedsiębiorcy, rodzice dzieci z Przedszkola nr 2, nasi świebodziccy krwiodawcy a także młodzicy z Miejskiego Klubu Sportowego Victoria Świebodzice. Chodzi oczywiście nie o rywalizację ale dobrą zabawę, zapraszamy zatem do kibicowania i dopingowania drużyn. Miejsce rozgrywek - Blisko Boisko na Os. Piastowskim.

Sportowym zmaganiom towarzyszyć będą liczne atrakcje dla najmłodszych: piłkarzyki, malowanie twarzy, quiz i konkursy o tematyce sportowej.

Serdecznie zapraszamy, mamy nadzieję, że pogoda i dobre humory uczestników dopiszą.

(Agnieszka Bielawska-Pękala)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group