Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 537
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gra Miejska w Jaworzynie Śląskiej

Wiadomości: Jaworzyna Śląska
Czwartek, 4 października 2012, 0:12
Aktualizacja: 0:13
Autor: red.
Fot. użyczone
Przy okazji Dnia Jaworzyny Młodzieżowa Rada Miejska zorganizowała Grę Miejską. Trzyosobowe drużyny miały za zadanie odnaleźć końcowe hasło, które było ukryte pod różnymi literami.

Każdy otrzymał kartę zadań wraz z planem Jaworzyny i musiał odnaleźć wskazane na niej miejsca. Zadanie okazało się nie takie proste i każdemu sprawiło sporo kłopotu. Nie wszystkim drużynom udało się wskazać hasło końcowe. Zwycięzcami okazała się drużyna złożona z samych chłopaków, a byli to: Bartek Kaźmierczak, Kacper Wojciechowski i Mateusz Grabiec. Dla pierwszych trzech ekip przewidziano bardzo ciekawe nagrody w postaci książek i dużej torby słodyczy. Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki jaworzyńskie, długopisy oraz okolicznościowe przypinki. Nagrodę specjalną dla najmłodszego uczestnika naszej zabawy otrzymał Artur Pojasek. Była to książka o jaworzyńskiej parafii ofiarowana przez jej autora – Arkadiusza Grobelnego.

Ważniejsza od nagród była oczywiście doskonała zabawa, a tej chyba nie zabrakło. Trzeba koniecznie wymienić autorów tej gry, bo bardzo solidnie i profesjonalnie wykonali swoją robotę. Byli to: Martyna Wyłub, Natalia Marciniak, Karolina Kozakiewicz i Patryk Kończak. Nad całością czuwała pani opiekun, czyli Dagmara Wyłub.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group