Środa, 24 kwietnia
Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 1365

Wałbrzych/Świebodzice: Gra okręgówka – Grom i AKS poległy, Victoria odniosła zwycięstwo

Niedziela, 9 maja 2010, 10:37
Aktualizacja: 10:38
Autor: KO
Trwa 23. kolejka ligi okręgowej, ZS Juventur–Podzamcze Wałbrzych pokonał na własnym boisku LKS Grom Witków 1:0. Victoria Świebodzice zwyciężyła u siebie 2:1 z AKS Strzegom.

W Wałbrzychu bramka padła już w pierwszej połowie meczu. Do siatki gości trafił w 37. minucie Sebastian Szkudlarek.

Skład Gromu: Kokoszka, Cegielski M., Cegielski Ł., Piech, Młocek (71' Kotus), Żołnierek T. (46' Turzański), Szuba (55' Puzio), Prymula, Kloc A. (46' Ludwik), Liszka, Kloc P.

W tej chwili wałbrzyszanie są na trzecim miejscu w tabeli, za nimi Victoria Świebodzice, a na piątym miejscu Grom Witków. Strzegomianie dopiero na miejscu jedenastym, a na piętnastym Stal Świdnica.

MKS Victoria Świebodzice również wygrał już w pierwszej połowie. Bramki zdobyli – w 15. minucie Rohatka, w 43. minucie – Borkowski. Jedyną bramkę dla strzegomian zdobył Wiśniewski po asyście Lenio.

Skład MKS Victorii Świebodzice: Osóbka, Prusiński, Gzara, Zalewski, Pluta, Konefał, Borgoń, Satyła P., Borkowski, Karczmarz, Rochatka