Grad bramek w Świebodzicach

Wiadomości: Świebodzice
Niedziela, 26 lutego 2012, 15:44
Aktualizacja: 15:45
Remisem 5:5 zakończyła się towarzyska potyczka A–klasowej Karoliny Jaworzyna Śląska z występującym w legnickiej okręgówce GKS–em Męcinka.

Liderzy wałbrzyskiej klasy A prowadzili do przerwy 3:0, rozpoczęło się od trafienia samobójczego, a kolejne dwa gole dołożył Ignatowicz. Po bramce Borowego Karolina wygrywała już 4:0, ale od tego momentu pięć goli zaaplikowali nam rywale. Wynik spotkania na 5:5 ustalił Ignatowicz.

Karolina Jaworzyna Śląska – GKS Męcinka 5:5 (3:0)

Karolina: Burdzy, Myśliński, Bal, Rutkowski, M. Krawczyk, Karpacz, Ptak, Borowy, T. Krawczyk, Ignatowicz, Tymcik oraz Wojcieszek, Czykieta, Borys, Skupniewicz, Zdanowicz, Zielonka