Czytających: 1757

IV-liga piłkarska: Grad goli w kolejnym meczu z udziałem AKS–u

Sobota, 11 maja 2013, 23:09
Aktualizacja: 23:09
Aż osiem bramek padło w spotkaniu 26. kolejki IV–ligi. Piłkarze AKS–u Strzegom pokonali Łużyce Lubań 5:3, zwycięstwo gospodarzy w żadnym momencie nie było jednak zagrożone.

W 33. minucie gry strzegomianie po dwóch bramkach Domaradzkiego i trafieniach Buryło i Dobrowolskiego prowadzili już 4:0. Pierwsza połowa zakończyła się ostatecznie wynikiem 4:1. Po zmianie stron niżej notowane Łużyce szybko zdobyły drugą bramkę i miały jeszcze chrapkę na wywalczenie korzystnego rezultatu. Wątpliwości rozwiane zostały w 78. minucie, kiedy to Dobrowolski wyprowadził AKS na prowadzenie 5:2. Drużyna z Lubania jeszcze raz zmusiła Trawkę do kapitulacji, ale było to zbyt mało, aby uniknąć trzynastej już porażki w tym sezonie.

AKS Strzegom – Łużyce Lubań 5:3 (4:1)

AKS: Trawka, Sudoł, Marszałek, Wiśniewski, Pospiszyl, Adhan, Domaradzki, Buryło, Lenio, Dobrowolski, Borkowski