• Poniedziałek, 18 listopada 2019
  • Godz. 8:06
  • Imieniny: Anieli, Romana, Klaudyny, Karoliny
  • Czytających: 818
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Grała piłkarska klasa B – komplet wyników i tabele

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 11:55
Aktualizacja: 11:57
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W minioną niedzielę o ligowe punkty powalczyli piłkarze występujący w najniższej klasie rozgrywkowej na naszym terenie.

17. kolejka grupy I świdnickiej klasy B
Granit Rogoźnica - Zieloni Mrowiny 2:3
Wierzbianka Wierzbna - Orzeł Witoszów 3:1
Herbapol Stanowice - LKS Piotrowice Świdnickie 8:2
Błękitni Komorów - Błyskawica Kalno 4:0
Wodospad Zastruże - Zryw Łażany 2:1
Grom Panków - Płomień Dobromierz 3:1
Nysa Kłaczyna - Tęcza Bolesławice 1:!
Pauzował LKS Wiśniowa

Tabela I grupy świdnickiej klasy B
1. Nysa---------------16 – 39 – 63:18
2. Zieloni-------------16 – 39 – 60:19
3. Herbapol----------16 – 38 – 68:26
4. Wiśniowa---------15 – 35 – 50:24
5. Tęcza--------------15 – 30 – 48:24
6. Zryw---------------16 – 29 – 43:20
7. Grom---------------16 – 26 – 36:44
8. Granit--------------16 – 22 – 58:40
9. Błękitni------------16 – 19 – 26:36
10. Wierzbianka------16 – 15 – 28:43
11. Piotrowice--------16 – 12 – 24:54
12. Błyskawica-------16 – 12 – 20:42
13. Wodospad---------16 – 10 – 17:80
14. Orzeł---------------16 – 9 – 32:74
15. Płomień------------16 – 9 – 21:51

17. kolejka grupy II świdnickiej klasy B
LKS Gilów - Klubokawiarnia Roztocznik 1:9
Ślężanka Tąpadła - Sparta Ostroszowice 4:4
Boxmet Piskorzów - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3:3
Orzeł Piława Dolna - Piast Jaźwina 2:4
Spółdzielca Marcinowice - Płomień Makowice 1:4
Dąb Mościsko - Zryw Gola Świdnicka 1:1
LKS Dobrocin - Zgoda Grodziszcze 1:3
Pauzowała Sparta Oleszna

Tabela II grupy świdnickiej klasy B
1. Piast---------------16 – 40 – 56:20
2. Zgoda--------------16 – 39 – 56:15
3. Boxmet------------16 – 35 – 56:18
4. Dobrocin----------16 – 32 – 48:21
5. Płomień------------16 – 31 – 64:37
6. Dąb-----------------16 – 22 – 26:26
7. Orzeł P.Z.---------16 – 22 – 47:50
8. Zryw---------------16 – 20 – 41:42
9. Klubokawiarnia---16 – 19 – 38:59
10. Orzeł P.D.---------16 – 17 – 46:54
11. Sparta Ol.---------15 – 17 – 39:51
12. Sparta Ostr.------15 – 16 – 47:43
13. Gilów--------------16 – 13 – 27:57
14. Ślężanka----------16 – 12 – 27:56
15. Spółdzielca---------16 – 1 – 10:81

15. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Zdrój Jedlina Zdrój - Podgórze Wałbrzych 8:0
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Zieloni Mokrzeszów 2:1
Iskra Witków Śląski - Berit Głuszyca 2:1
Husaria Grzędy - Gryf Burkatów 1:2
Grodno Zagórze Śląskie - KS Walim 8:3
Victoria II Świebodzice - Joker Jaczków 6:1
Pauzował Płomyk Borówno

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. Victoria II---------14 – 39 – 54:9
2. Zdrój--------------13 – 29 – 63:21
3. Iskra---------------14 – 29 – 67:28
4. Grodno------------14 – 26 – 50:44
5. KS------------------14 – 25 – 43:28
6. Berit---------------14 – 20 – 45:36
7. Podgórze----------14 – 18 – 39:47
8. Górnik NM---------14 – 17 – 24:31
9. Husaria------------14 – 14 – 20:42
10. Joker--------------14 – 13 – 37:84
11. Zieloni-------------14 – 11 – 25:44
12. Gryf----------------14 – 9 – 21:48
13. Płomyk-------------13 – 6 – 19:45

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group