Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 564
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Granit jedzie do Zdroju – zapowiedź klasy A i B

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 4 października 2013, 23:05
Aktualizacja: 23:06
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W najciekawiej zapowiadającym się meczu 9. kolejki grupy I klasy A lider rozgrywek Granit Roztoka wybiera się do wicelidera Zdroju Jedlina Zdrój. Poniżej szczegółowy rozkład jazdy klasy A i B.

9. kolejka klasy A – grupa I
Czarni Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce 6 października, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów - Unia Jaroszów 6 października, 15:00
Gwarek Wałbrzych - KS Walim 6 października, 15:00
Tęcza Bolesławice - Sudety Dziećmorowice 6 października, 11:00
Nysa Kłaczyna - Wenus Nowice 6 października, 14:00
Włókniarz Głuszyca - Grom Witków 6 października, 15:00
Zieloni Mrowiny - Cukrownik Pszenno 6 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Granit Roztoka 6 października, 15:00

Tabela
1. Granit Roztoka-----------8 - 24 - 19-5
2. Zdrój Jedlina Zdrój-------8 - 19 - 19-11
3. Sudety Dziećmorowice--8 - 18 - 23-10
4. Czarni Wałbrzych--------8 - 15 - 18-18
5. Wenus Nowice-----------8 - 15 - 26-11
6. Grom Witków-------------8 - 14 - 22-13
7. Unia Jaroszów------------8 - 12 - 17-12
8. Włókniarz Głuszyca------8 - 11 - 13-14
9. KS Walim------------------8 - 11 - 17-24
10. Gwarek Wałbrzych-----8 - 10 - 14-14
11. Tęcza Bolesławice------8 - 9 - 13-24
12. Cukrownik Pszenno-----8 - 8 - 12-15
13. Orzeł Mieroszów--------8 - 7 - 13-19
14. Zieloni Mrowiny---------8 - 5 - 12-23
15. Nysa Kłaczyna----------8 - 4 - 8-13
16. Górnik Boguszów-G.----8 - 3 - 8-28

9. kolejka klasy A – grupa II
Płomień Makowice - Wieża Rudnica 6 października, 14:00
Zieloni Łagiewniki - LKS Gola Świdnicka 6 października, 15:00
Skałki Stolec - Ślęża Ciepłowody 6 października, 15:00
Delta Słupice - Rawa Boleścin 6 października, 15:00
Czarni Sieniawka - Niemczanka Niemcza 6 października, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Boxmet Piskorzów 6 października, 11:00
Koliber Uciechów - Błękitni Owiesno 6 października, 12:00
Tarnovia Tarnów - Zgoda Grodziszcze 6 października, 15:00

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka------8 - 24 - 30-6
2. Polonia Ząbkowice Śl.---8 - 21 - 31-13
3. Płomień Makowice-------8 - 18 - 30-13
4. Skałki Stolec--------------8 - 15 - 29-11
5. Delta Słupice-------------8 - 15 - 21-15
6. Niemczanka Niemcza----8 - 15 - 16-14
7. Tarnovia Tarnów---------8 - 12 - 19-30
8. Czarni Sieniawka---------8 - 12 - 17-19
9. Zieloni Łagiewniki---------8 - 11 - 17-17
10. Koliber Uciechów--------8 - 10 - 16-16
11. Rawa Boleścin-----------8 - 8 - 22-30
12. Ślęża Ciepłowody-------8 - 7 - 8-17
13. Zgoda Grodziszcze------8 - 7 - 16-25
14. Wieża Rudnica-----------8 - 7 - 18-32
15. Boxmet Piskorzów-------8 - 5 - 14-27
16. Błękitni Owiesno---------8 - 0 - 14-33

9. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - Błękitni Słotwina 6 października, 12:00
Wierzbianka Wierzbna - Sokół Kostrza 6 października, 12:00
Orzeł Witoszów - Herbapol Stanowice 6 października, 14:00
Błyskawica Kalno - Zryw Łażany 6 października, 11:00
LKS Wiśniowa - Kłos Lutomia 6 października, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Wodospad Zastruże 6 października, 11:00
Grom Panków - Zjednoczeni Gościsław 6 października, 11:00
Zieloni Mokrzeszów - Płomień Dobromierz 6 października, 12:00

Tabela
1. LKS Wiśniowa------------8 - 22 - 43-8
2. Wierzbianka Wierzbna--8 - 20 - 34-8
3. LKS Marcinowice---------8 - 18 - 18-15
4. LKS Piotrowice Św.------8 - 16 - 29-23
5. Orzeł Witoszów----------8 - 16 - 27-15
6. Zieloni Mokrzeszów------8 - 13 - 22-20
7. Błękitni Słotwina----------8 - 13 - 18-16
8. Herbapol Stanowice------8 - 13 - 33-16
9. Zryw Łażany--------------8 - 12 - 16-12
10. Błyskawica Kalno--------8 - 10 - 25-20
11. Kłos Lutomia--------------8 - 9 - 14-20
12. Grom Panków-------------8 - 9 - 9-21
13. Sokół Kostrza-------------8 - 6 - 19-21
14. Zjednoczeni Gościsław---8 - 4 - 16-33
15. Płomień Dobromierz------8 - 3 - 11-37
16. Wodospad Zastruże------8 - 3 - 9-58

8. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Sparta Oleszna - Błękitni Książnica 6 października, 13:00
LKS Dobrocin - LKS II Bystrzyca Górna 6 października, 14:00
Victoria Tuszyn - Piast Jaźwina 6 października, 15:00
Gryf Burkatów - Ślężanka Tąpadła 6 października, 11:00
LKS Gilów - Klubokawiarnia Roztocznik 6 października, 11:00
Dąb Mościsko - Orzeł Piława Dolna 6 października, 14:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Płomień Sokolniki 6 października, 14:00

Tabela
1. Victoria Tuszyn--------7 - 17 - 29-11
2. Sparta Oleszna--------7 - 17 - 17-9
3. LKS Dobrocin-----------7 - 16 - 26-13
4. Ślężanka Tąpadła-----7 - 13 - 18-11
5. Orzeł Piława Dolna----7 - 13 - 20-14
6. Dąb Mościsko-----------7 - 13 - 16-11
7. LKS II Bystrzyca G.----7 - 10 - 17-14
8. Płomień Sokolniki-------7 - 9 - 15-20
9. Gryf Burkatów----------7 - 8 - 17-18
10. LKS Gilów---------------7 - 7 - 12-23
11. Klubok. Roztocznik----7 - 6 - 16-31
12. Błękitni Książnica------7 - 5 - 6-8
13. Piast Jaźwina----------7 - 3 - 10-25
14. Orzeł Przerzeczyn Z.--7 - 2 - 11-22

5. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Zagłębie Wałbrzych - Podgórze Wałbrzych 6 października, 11:00
Husaria Grzędy - Unia Bogaczowice 6 października, 16:00
Joker Jaczków - Grodno Zagórze Śląskie 6 października, 12:00
Włókniarz II Głuszyca - Płomyk Borówno 6 października, 16:00
Iskra Witków Śląski - Victoria II Świebodzice 6 października, 14:00

Tabela
1. Unia Bogaczowice-------4 - 12 - 14-3
2. Płomyk Borówno---------4 - 9 - 15-4
3. Joker Jaczków------------4 - 9 - 12-5
4. Iskra Witków Śląski------4 - 9 - 15-2
5. Zagłębie Wałbrzych-----4 - 6 - 6-7
6. Podgórze Wałbrzych----4 - 6 - 3-5
7. Victoria II Świebodzice--4 - 6 - 7-9
8. Grodno Zagórze Śl.------4 - 3 - 10-11
9. Włókniarz II Głuszyca---4 - 0 - 2-16
10. Husaria Grzędy---------4 - 0 - 2-24

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group