Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 978
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zastruże: Grant dla Zastruża

Piątek, 5 lutego 2021, 7:00
Autor: red
Zastruże: Grant dla Zastruża
Fot. UM Żarów
Stowarzyszenie „Nasze Dzieci– Wspólna Szkoła” w Zastrużu otrzymało grant na realizację zadania „Wędrujące Dobro”.

Stowarzyszenie „Nasze Dzieci- Wspólna Szkoła” w Zastrużu podpisało z Lokalną Grupą Działania „Szlakiem Granitu” umowę o powierzenie grantu na zadanie pn. „Wędrujące Dobro”. Wsparcie na jego realizację wynosi 13 908.00 zł.
- W szczególności działania w projekcie zakładają działania integrujące i aktywizujące mieszkańców, w tym m. in.: organizacja wydarzeń kulturalnych, happeningu, wolontaryjnej pomocy sąsiedzkiej, cyklicznych zajęć kreatywnego spędzania czasu przez rodziców z dziećmi. Ponadto zakupione zostaną ławki i stoły plenerowe oraz witacz - mówi Małgorzata Siemińska z Rady Sołeckiej Zastruże.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego Kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach Przedsięwzięcia IV. Aktywna społeczność „Szlakiem Granitu”– projekt grantowy „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group