Sobota, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 784
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Grażyna Błęcka–Kolska w Galerii Victoria

Niedziela, 30 października 2011, 13:27
Aktualizacja: Poniedziałek, 31 października 2011, 7:45
Autor: pAw
Wałbrzych: Grażyna Błęcka–Kolska w Galerii Victoria
Fot. organizatorzy
Kobiece salony filmowe trwale wpisały się w kalendarz wydarzeń w Galerii Victoria – „babskie” spotkania podczas niezwykłych projekcji niezwykłych filmów i późniejsze rozmowy mają swoją stałą grupę uczestniczek, które w dodatku powiększa się z edycji na edycję. Listopadowe spotkanie będzie wyjątkowe, bo prócz filmu uczestniczki Salonów spotkają się z gwiazdą „Afonii i pszczół” – Grażyną Błęcką–Kolską.

Filmowy wieczór w kinie Cinema City w wałbrzyskiej Galerii Victoria rozpocznie się od pokazu filmu, wyreżyserowanego przez Jana Jakuba Kolskiego. Twórca takich filmów jak „Historia kina w Popielawach” czy „Jasminum” cieszy się ogromną sympatią i uznaniem publiczności.

Tym razem Galeria Victoria proponuje widzom historię dojrzałej kobiety, która zajmuje się swoim sparaliżowanym mężem. Monotonne życie Afonii urozmaica jej pasja – filmowanie. Dzięki kamerze, z którą się nie rozstaje, bohaterka rejestruje wszystko, co wydaje jej się ciekawe. Czuje jednak, że już nic ważnego w jej życiu się nie wydarzy – każdy dzień łudząco przypomina poprzedni. Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy w życiu Afonii pojawia się inny mężczyzna. Widz, tak jak sama bohaterka, nie spodziewa się ani wybuchu wielkiej miłości, ani tego, co z niego wyniknie...

Tradycyjnie już Kobiece Salony Filmowe po rozpoczęciu wieczoru pokazem dobrego kina, przeniosą się na przyjęcie, przygotowane dla uczestniczek w kawiarni Villa Cafe. Tam czekać będą: poczęstunek, rozmowy z przyjaciółkami i możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród.

Zapraszamy serdecznie na „Afonię i pszczoły” oraz spotkanie z główną bohaterką filmu!

7 listopada, godz. 19.00

Kino Cinema City, ul. 1 Maja 64, Wałbrzych (Galeria Victoria)

Bilety: 25 zł (dostępne godzinę przed seansem)

Organizator: Gephard Group Konsorcjum Public Relations.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group