• Wtorek, 12 listopada 2019
  • Godz. 20:24
  • Imieniny: Renaty, Witolda, Józafata
  • Czytających: 1264
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Grom podejmie lidera– zapowiedź klasy A i B

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 16 maja 2014, 21:58
Aktualizacja: 22:01
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania na boiskach klasy A i B. Trudne zadanie czeka zawodników Gromu Witków, którzy walcząc o podium na zakończenie rozgrywek podejmą na własnym boisku zdecydowanego lidera tabeli Zdrój Jedlina Zdrój.

26. kolejka klasy A - grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Biały Orzeł Mieroszów 18 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych - Gwarek Wałbrzych 18 maja, 11:00
Unia Jaroszów - Tęcza Bolesławice 18 maja, 15:00
KS Walim - Nysa Kłaczyna 18 maja, 17:00
Sudety Dziećmorowice - Włókniarz Głuszyca 18 maja, 17:00
Wenus Nowice - Zieloni Mrowiny 18 maja, 11:00
Grom Witków - Zdrój Jedlina Zdrój 18 maja, 11:00
Cukrownik Pszenno - Granit Roztoka 18 maja, 17:00

26. kolejka klasy A - grupa II
Wieża Rudnica - Zieloni Łagiewniki 18 maja, 17:00
Płomień Makowice - Skałki Stolec 18 maja, 14:00
LKS Gola Świdnicka - Delta Słupice 18 maja, 11:00
Ślęża Ciepłowody - Czarni Sieniawka 18 maja, 17:00
Rawa Boleścin - Polonia Ząbkowice Śląskie 18 maja, 11:00
Niemczanka Niemcza - Koliber Uciechów 18 maja, 17:00
Boxmet Piskorzów - Tarnovia Tarnów 18 maja, 14:00
Błękitni Owiesno - Zgoda Grodziszcze 18 maja, 17:00

26. kolejka klasy B - grupa I świdnicka
Wierzbianka Wierzbna - LKS Marcinowice 18 maja, 12:00
Błękitni Słotwina - Orzeł Witoszów 18 maja, 11:00
Sokół Kostrza - Błyskawica Kalno 18 maja, 11:00
Herbapol Stanowice - LKS Wiśniowa 18 maja, 11:00
Zryw Łażany - LKS Piotrowice Świdnickie 18 maja, 17:00
Kłos Lutomia - Grom Panków 18 maja, 14:00
Wodospad Zastruże - Zieloni Mokrzeszów 18 maja, 11:00
Zjednoczeni Gościsław - Płomień Dobromierz 18 maja, 14:00

22. kolejka klasy B - grupa II świdnicka
Płomień Sokolniki - Błękitni Książnica 18 maja, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Orzeł Piława Dolna 18 maja, 14:00
Dąb Mościsko - Klubokawiarnia Roztocznik 18 maja, 14:00
LKS Gilów - Ślężanka Tąpadła 18 maja, 11:00
Victoria Tuszyn - LKS II Bystrzyca Górna 18 maja, 16:00
LKS Dobrocin - Sparta Oleszna 18 maja, 14:00


Victoria II Świebodzice - Podgórze Wałbrzych 18 maja, 11:00
Iskra Witków Śląski - Płomyk Borówno 18 maja, 14:00
Joker Jaczków - Unia Bogaczowice 18 maja, 12:00
Husaria Grzędy - Zagłębie Wałbrzych 18 maja, 11:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group