Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 933
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa A: Grom postara się zachować kontakt z czołówką

Piątek, 22 listopada 2013, 13:22
Aktualizacja: 13:23
Autor: MDvR
klasa A: Grom postara się zachować kontakt z czołówką
Fot. archiwum
W najbliższym meczu grupy I klasy A piąty w tabeli Grom Witków podejmie na własnym terenie trzecie Sudety Dziećmorowice. Dystans pomiędzy obiema ekipami wynosi obecnie sześć punktów.

16. kolejka klasy A – grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Zieloni Mrowiny 24 listopada, 13:30
Górnik Boguszów-Gorce - Wenus Nowice 24 listopada, 13:30
Grom Witków - Sudety Dziećmorowice 24 listopada, 13:30
Cukrownik Pszenno - KS Walim 24 listopada, 13:30
Granit Roztoka - Unia Jaroszów 24 listopada, 13:30
Zdrój Jedlina Zdrój - Czarni Wałbrzych 24 listopada, 13:30
Włókniarz Głuszyca - Gwarek Wałbrzych 24 listopada, 13:30
Nysa Kłaczyna - Tęcza Bolesławice 24 listopada, 13:30

Tabela
1. Granit Roztoka-----------15 - 33 - 28-12
2. Zdrój Jedlina Zdrój------15 - 33 - 36-19
3. Sudety Dziećmor.--------15 - 32 - 36-20
4. Czarni Wałbrzych--------15 - 30 - 42-27
5. Grom Witków-------------15 - 26 - 38-21
6. Unia Jaroszów------------15 - 23 - 34-23
7. Cukrownik Pszenno------15 - 22 - 25-23
8. Gwarek Wałbrzych-------15 - 21 - 24-26
9. KS Walim------------------15 - 21 - 28-42
10. Wenus Nowice----------15 - 19 - 38-29
11. Orzeł Mieroszów--------15 - 19 - 33-30
12. Włókniarz Głuszyca----15 - 16 - 25-34
13. Tęcza Bolesławice------15 - 13 - 25-52
14. Zieloni Mrowiny----------15 - 12 - 25-42
15. Górnik Boguszów-G.----15 - 12 - 18-43
16. Nysa Kłaczyna-----------15 - 8 - 17-29

16. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Niemczanka Niemcza 24 listopada, 13:30
Boxmet Piskorzów - Rawa Boleścin 24 listopada, 13:30
Błękitni Owiesno - Ślęża Ciepłowody 24 listopada, 13:30
Zgoda Grodziszcze - LKS Gola Świdnicka 24 listopada, 13:30
Tarnovia Tarnów - Płomień Makowice 24 listopada, 13:30
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki 24 listopada, 13:30
Czarni Sieniawka - Delta Słupice 23 listopada, 12:00

Tabela
1. Niemczanka Niemcza----15 - 36 - 46-19
2. Zryw Gola Świdnicka----15 - 33 - 40-18
3. Płomień Makowice-------15 - 33 - 49-27
4. Polonia Ząbkowice Śl.---15 - 32 - 45-24
5. Skałki Stolec--------------15 - 29 - 49-16
6. Zieloni Łagiewniki--------15 - 27 - 36-32
7. Tarnovia Tarnów----------15 - 26 - 39-43
8. Koliber Uciechów---------15 - 24 - 32-22
9. Delta Słupice--------------15 - 19 - 31-34
10. Czarni Sieniawka--------15 - 19 - 28-34
11. Rawa Boleścin-----------15 - 17 - 38-47
12. Zgoda Grodziszcze------15 - 13 - 28-43
13. Boxmet Piskorzów-------15 - 12 - 20-38
14. Ślęża Ciepłowody--------15 - 10 - 15-40
15. Wieża Rudnica------------15 - 8 - 29-57
16. Błękitni Owiesno----------15 - 4 - 18-49

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group