Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 795
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Grudzień w Muzeum Kolejnictwa

Środa, 29 listopada 2017, 9:53
Aktualizacja: 10:54
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Grudzień w Muzeum Kolejnictwa
Fot. organizatorzy
Grudzień to nie tylko święta Bożego Narodzenia, ale cały szereg imprez i spotkań rodzinnych.

Przez cały rok z utęsknieniem czekamy na wyjątkowy Dzień Św. Mikołaja. Jest to szczególny dzień radości, zabawy i uśmiechu. W takiej właśnie wyjątkowej atmosferze już od 10 lat Muzeum Kolejnictwa na Śląsku zaprasza dzieci, małych mieszkańców Dolnego Śląska do uczestnictwa we wspólnej zabawie.

W programie przygotowaliśmy m.in.: zwiedzanie Muzeum, przejażdżkę Mikołajkowym Pociągiem, zdjęcie z Mikołajem i wręczanie upominków przez Świętego Mikołaja.

RAMOWY PLAN DNIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - 3 XII 2017

10:00 - 12:00 Zwiedzanie, przejazdy po bocznicy Muzeum

13:00 - 14:00 Hala Parowozowni – rozdanie paczek przez Św. Mikołaja, zdjęcia

14:00 - 16:00 Zwiedzanie, przejazdy po bocznicy Muzeum

Zapraszamy do zakupu kolejowych paczek dla najmłodszych przygotowanych przez Muzeum Kolejnictwa na Śląsku. Jednocześnie informujemy, że kolejowy Mikołaj chętnie rozda również paczki przygotowane przez Rodziców!

http://muzeumtechniki.pl/mikolaj-w-muzeum-5-xii-2017-niedziela/

WILLA FISCHER

Przez całą zimę zapraszamy do naszej zabytkowej WILLI FISCHER pochodzącej z 1902 r. Willa swoim Gościom oferuje 8 stylowych i wygodnych pokoi – 1 i 2 osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę oraz dostęp do zaplecza kuchennego oraz ogrodu. Dogodna lokalizacja Jaworzyny Śląskiej – w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych szlaków komunikacyjnych Dolnego Śląska – powoduje, że Willa Fischer może być świetną bazą wypadową do Świdnicy (ok. 15 min samochodem), Wałbrzycha (ok. 20 min samochodem), Legnicy (ok. 30 min samochodem) czy Wrocławia (ok. 50 min samochodem). Willa znajduje się 100 metrów od Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa, którego zwiedzenie może być wspaniałym dopełnieniem weekendowego pobytu.

http://muzeumtechniki.pl/willa-fischer/

OFERTA EDUKACYJNA

Dla wycieczek szkolnych przygotowaliśmy specjalny PROGRAM ZWIEDZANIA – nauki połączonej z czynnym odpoczynkiem.
Oferta została przygotowana w taki sposób, aby wizyta w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku dopasowana była do potrzeb różnych grup wiekowych uczniów – od przedszkolaków po młodzież szkół średnich.

W DNIACH 26 LISTOPADA DO 10 GRUDNIA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH ORAZ INDYWIDUALNYCH TURYSTÓW została przygotowana specjalna oferta ZWIEDZANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM ❄️☃️

http://muzeumtechniki.pl/oferta-edukacyjna-2017-2018/

KSIĄŻKI, FOLDERY I PAMIĄTKI

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej prowadzi sprzedaż książek, folderów i pamiątek, związanych przede wszystkim z tematyką kolejową. Sprzedaż prowadzona jest w sposób bezpośredni, w Sklepiku znajdującym się na terenie muzeum, a także w sposób pośredni- wysyłka za pośrednictwem kuriera lub Poczty Polskiej.

http://muzeumtechniki.pl/ksiazki-foldery-i-pamiatki/

SYLWESTER

Staje się to powoli tradycją Muzeum Kolejnictwa na Śląsku, że wraz z przełomem roku jaworzyńską szopę opuszcza MUZEALNY POCIĄG SPECJALNY SYLWESTER. Tak było w zeszłym roku, tak jest w tym roku i przypuszczamy, że będzie tak też za rok. Tegoroczny pociąg skieruje się na południe, do Boguszowa Gorce gdzie na terenie CENTRUM KULTURALNO – KONGRESOWEGO SZYB WITOLD zaprosimy Państwa do wspólnego świętowania i powitania nowego 2018 roku. Lepszego jak wierzymy niż wszystkie dotychczas. Dla nas i dla Państwa.

http://muzeumtechniki.pl/muzealny-pociag-specjalny-sylwester-jaworzyna-sl-boguszow-gorce-szyb-witold/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group