Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 539
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Gryf Świdnica ma 10 lat

Niedziela, 4 grudnia 2016, 18:13
Aktualizacja: 18:16
Autor: red
Świdnica: Gryf Świdnica ma 10 lat
Fot. Gryf Świdnica
Trudno uwierzyć z kilku powodów : że to już naprawdę tyle lat minęło do pierwszych treningów, że aż tyle sukcesów udało się osiągnąć w tak krótkim czasie, że tak wielu świetnych zawodników wyszło spod skrzydeł Gryfa, że z pasji, świetnej zabawy powstała rozpoznawalna marka w młodzieżowej piłce nożnej – Gryf Świdnica.

Motto, które podczas uroczystej Gali 10- lecia Klubu przypomniał Prezes Pan Dariusz Jaworski - "...jeśli nawet nie zostaniesz dobrym zawodnikiem, to zostań dobrym człowiekiem..." chyba najlepiej oddaje ideę, która przyświeca działaczom i trenerom a przyciąga rzesze młodych piłkarzy wspieranych przez swoich Rodziców. I to właśnie współpraca ich wszystkich jest, obok pasji i talentu młodych piłkarzy, jednym z podstawowych fundamentów tego sukcesu.

Uroczystą Galę z okazji 10-lecia Gryf Świdnica w auli I LO w Świdnica rozpoczął Dariusz Jaworski przypominając w wielkim skrócie historię i sukcesy Klubu, którą zebrani goście mogli obejrzeć również w formie multimedialnej prezentacji - wzruszenie ze wspomnień - bezcenne. Podziękowania na ręce Prezesa Klubu złożyła liczna grupa reprezentantów zawodników aktualnie trenujących w klubie wraz z rodzicami oraz przedstawiciele Prezydenta Miasta Świdnicy, świdnickiego Starostwa oraz Urzędu Gminy Świdnica. Następnie wręczono nagrody dla wyróżniających się wychowanków Gryfa , którzy kontynuują już swoją karierę we wiodących klubach piłkarskich, ocierając się o grę w barwach narodowych oraz dla ich młodszych kolegów, którzy idąc ich śladem - trenują w Gryfie.

Nagrody Brązowych, Srebrnych i Złotych Gryfów wręczono Trenerom, Rodzicom, Sponsorom i Przyjaciołom Kubu za ich zaangażowanie w działalność Gryf Świdnica.

Złote Gryfy powędrowały do sponsorów: Eugeniusza Kępy, Piotra Lepaka-Przybyłowicza i Dariusza Borodziuka, samorządowców: Beaty Moskal-Słaniewskiej i Zygmunta Worsy, przyjaciół klubu: Jana Czałkiewicza i Przemysława Grzyba oraz działaczy i trenerów klubu: Marka Orzechowskiego, Grzegorza Romaniuka i Janusza Masnego.

Wydarzenie uświetnił bogaty program artystyczny z udziałem marżoretek z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, wokalistki Klaudii Zyski ze Świebodzic oraz mistrza piłkarskich trików Dawida Krzyżowskiego z Nysy.

cóż ... gramy dalej do następnych jubileuszy...

Galerię zdjęć z wydarzenia można obejrzeć na naszej stronie - 10-lecie Gryf Świdnica.

jak również na naszym fanpage-u FB

Źródło: Gryf Świdnica

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group