Sobota, 16 października
Imieniny: Gerarda, Gawła
Czytających: 934
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Grzegorz Osiecki szefem ZWiK–u

Środa, 19 czerwca 2019, 17:24
Aktualizacja: Piątek, 21 czerwca 2019, 10:04
Autor: red
Żarów: Grzegorz Osiecki szefem ZWiK–u
Fot. UM Żarów
Grzegorz Osiecki został z dniem 17 czerwca 2019r. powołany na stanowisko nowego prezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Żarowie.

Na to stanowisko powołany został podczas walnego zgromadzenia, które odbyło się wczoraj w żarowskim ZWiK-u.

Do tej pory Grzegorz Osiecki był Zastępcą Burmistrza Miasta Żarów. W Urzędzie Miejskim w Żarowie pracował od 1 marca 2009 roku. Ma 44 lata, ukończył studia magisterskie na kierunku Gospodarka Nieruchomościami oraz studia podyplomowe Samorząd Terytorialny.

W Urzędzie Miejskim w Żarowie odpowiedzialny był za nadzorowanie inwestycji realizowanych na terenie gminy Żarów, zajmował się także sprawami związanymi z tematyką kanalizacyjną i przebudową wodociągów. Sprawował także nadzór nad realizacją inwestycji unijnych związanych z budową kanalizacji w Wierzbnej oraz Bożanowie.

Grzegorz Osiecki zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego prezesa ZWiK-u Waldemara Baranowskiego, który przechodzi na zasłużoną emeryturę.

– Serdecznie dziękuję byłej burmistrz Żarowa Lilli Gruntkowskiej oraz burmistrzowi Leszkowi Michalakowi za możliwość pracy na rzecz mieszkańców gminy Żarów. Za pomoc dziękuję także wszystkim radnym Rady Miejskiej, sołtysom, przedstawicielom stowarzyszeń, klubów sportowych, pracownikom Gminnego Centrum Kultury i Sportu, Ośrodka Pomocy Społecznej oraz biblioteki w Żarowie, seniorom z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, prezesom i dyrektorom zakładów pracy. Dziękuję również wszystkim moim współpracownikom. Podziękowania składam także dotychczasowemu prezesowi Waldemarowi Baranowskiemu za współpracę i zaangażowanie. Mojemu następcy życzę powodzenia, a ze swojej strony deklaruję wszelką pomoc – mówi nowy prezes ZWiK Grzegorz Osiecki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group