Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 673
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Halowe granie stowarzyszeń

Piątek, 4 marca 2016, 17:34
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Halowe granie stowarzyszeń
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Turniej Piłki Halowej Stowarzyszeń i Instytucji Gminy Jaworzyna Śląska to coroczna impreza z wieloletnią tradycją.

Jak zwykle, na początku roku członkowie różnych organizacji, które działają na terenie Gminy spotykają się, aby zintegrować się w duchu sportowej rywalizacji, walcząc o Puchar Burmistrza Jaworzyny Śląskiej.

W tegorocznej odsłonie Turnieju wzięło udział sześć drużyn, pośród których znaleźli się członkowie Niezależnego Stowarzyszenia Wędkarskiego w Jaworzynie Śląskiej, Samorządowcy, Przedsiębiorcy, Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność przy ZPS Karolina sp z o. o., strażacy OSP Nowice (zwycięzcy Turnieju Piłki Halowej Ochotniczych Straży Pożarnych) oraz gościnnie kobieca drużyna Darboru Bolesławice.

W Turnieju ostatecznie zwyciężyła drużyna Przedsiębiorców, która w finałowym spotkaniu pokonała drużynę Wędkarzy 6:1. Mecze o trzecie i piąte miejsce były bardzo wyrównane i obydwa zakończyły się rzutami karnymi. W meczu o trzecie miejsce lepsi od Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność okazali się Samorządowcy, zaś w starciu o piąte miejsce zwyciężyła drużyna strażaków z Nowic.

Z rąk Burmistrza Jaworzyny Śląskiej Grzegorza Grzegorzewicza, każda z drużyn otrzymała za udział w turnieju okolicznościowy dyplom oraz puchar. Wręczono także indywidualne wyróżnienia i nagrody rzeczowe dla Sebastiana Grajaszka, reprezentującego grupę Samorządowców, jako najlepszego bramkarza i Bartłomieja Chwałka z drużyny Przedsiębiorców – najlepszego zawodnika. Przyznano także nagrody specjalne dla Patrycji Figieli z drużyny Darbor Bolesławice oraz Adama Kujawy z Niezależnego Stowarzyszenia Wędkarskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group