Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 596
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Handlowcy przeganiają zimę

Wiadomości: Świdnica
Poniedziałek, 22 lutego 2010, 9:06
Aktualizacja: 9:08
Autor: MaS
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Wyszło słońce, zrobiło się przyjemniej i w sklepach ceny natychmiast opadły.

Krótki przegląd obniżek w centrum: obuwie – Tip-Top na pl. Grunwaldzkim – minus 40 %, CCC w Rynku (ostanie dni) – minus 50 %, Siódma Mila na ul. Środkowej – likwidacja kolekcji minus 70 % i oprócz tego wyprzedaż minus 50 %.

Odzież w Rynku: w Top Secret rabaty na drugą rzecz w wysokości 50 %, Le Chateau – minus 50 %, w Joy-jeans kurtki damskie i męskie za 49 zł., w MMM „promocja kolekcji zimowej”, w Hot Oil „wyprzedaż zimy”. W sklepie Viola Bis na ul. Grodzkiej płaszcze w cenie 100 zł., a kurtki 30-40 zł., na ul. Pułaskiego w „Gracji” takoż przecena na płaszcze i kurtki, w Piwnicy Jeansowej na ul. Dalekiej minus 70 % na wszystko, a w Tiffi nieopodal wyprzedaż totalna. Do minus 70 % w sklepach Monaga i Giovanna, minus 50 % w Okay.

Świat Dziecka na ul. Pułaskiego – przecena kurtek zimowych, 70 zł. za sztukę, Cocodrillo – odzież dla dzieci i młodzieży do – 70 %, w Sportmen swetry damskie i męskie po 25 i 19 zł., a w salonie mody naprzeciwko już sukienki komunijne. Żegnaj, zimo!

Sprzedawcy zapraszają, kuszą i posypują solą jeszcze zamrożone progi. Wniosek - najwyższe ceny tylko u jubilera: skup złota.

- Prawdziwa „okazja” to rzadkość, a zanim skorzysta się z „promocji” należy sprawdzić, czy nie kosztuje ona więcej, aniżeli zwykła sprzedaż w innym sklepie – ostrzega Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik Konsumentów. - Jeżeli według reklamy towar jest szczególnie i wyjątkowo atrakcyjny, lecz jego cena zadziwiająco niska, można się spodziewać niepożądanych i przykrych niespodzianek. Zazwyczaj niska cena jest pochodną niskiej wartości.

Najlepiej być odpornym na okazje i z góry jasno ustalić, czego poszukujemy. Pamiętajmy, że wystarczy przecenić jedną lub dwie rzeczy o 70 %, aby ogłoszenie na witrynie stało się prawdą. Podczas robienia zakupów w centrum uważajmy także na sople!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group