Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 871
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Happening „Stop agresji”

Wtorek, 14 maja 2013, 7:01
Autor: red.
Świdnica: Happening „Stop agresji”
Fot. użyczone
Po raz pierwszy w Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy został zorganizowany happening „Stop agresji”. Na zajęciach koła teatralno–wokalnego uczniowie klas I–III pod kierunkiem Anny Worobiec i Haliny Styrny układali hasła i wierszyki dotyczące bezpieczeństwa w szkole.

Były to hasła typu: „Nie bijemy się w szkole”, „Nie popychaj dzieci, słonko wtedy świeci”, „Bądź kulturalny i dla innych fajny”, „Bezpieczni uczniowie to bezpieczna szkoła”, Stop agresji”. Podczas długich przerw w dniach 8-10 maja dzieci z tabliczkami przeszły korytarzami szkolnymi. Udały się następnie na boisko szkolne i skandowały hasła o bezpieczeństwie aktywizując pozostałych uczniów, którzy chętnie przyłączali się do grupy i wykrzykiwali hasła.

Cała akcja miała na celu przypomnienie zasad obowiązujących w szkole, propagowanie haseł o bezpieczeństwie, zapobieganie agresywnym zachowaniom uczniów. Pomysł podobał się uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom, którzy odbierali swoje pociechy ze szkoły i stwierdzili - Chcemy, żeby nasza szkoła była zawsze bezpieczna i przyjazna uczniom!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group