Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Hard core i punk z Warszawy, Drezna i Śląska w Świdnicy

Piątek, 15 grudnia 2017, 11:29
Aktualizacja: 12:32
Autor: red
Świdnica: Hard core i punk z Warszawy, Drezna i Śląska w Świdnicy
Fot. organizatorzy
Szybkie, ale melodyjne utwory i społecznie zaangażowany przekaz łączy 3 zespoły, które w sobotę 16 grudnia zagrają w Klubie Bolko. Wydarzenie połączono ze zbiórką darów dla świdnickiego schroniska dla zwierząt. Na najbardziej hojnych będą czekać prezenty.

Lazy Class powstało w 2013 roku w Warszawie a już rok później ukazała się ich debiutancka EP-ka "Better Life". Sporo koncertowali zarówno w Polsce (m.in. wspólna trasa z The Analogs) jak i w Niemczech, Irlandii, Rosji i Białorusi. W 2015 roku ukazał się ich mini-album "Hell of San Domingo" a w Świdnicy zaprezentują materiał z najnowszej EP-ki "Pressure Rising".

High Society pochodzą z Drezna i grają wkurzonego, szybkiego punkrocka z melodyjnymi refrenami. Ich pierwsza EP-ka "Burning Streets" ukazała się w 2012 roku a następnie światło dzienne ujrzały splity z Oldfashioned Ideas i Cheap Stuff. Ich najnowsze wydawnictwo to tegoroczne "Fear or Freedom".

Little Boy to nowa grupa z Górnego Śląska, gdzie hard core trzyma się całkiem mocno. W Świdnicy zagrają materiał z tegorocznego debiutu pt. "Cry".

Koncerty zaczną się o 19:00 a przez cały wieczór będzie trwała zbiórka produktów dla podopiecznych świdnickiego schroniska dla zwierząt. KONKURS! 3 osoby, które do 18:45 przyniosą do Klubu Bolko największą ilość karmy (psiej lub kociej), otrzymają bezpłatne wejściówki na koncert. Bilety w cenie 20 zł dostępne będą w dniu koncertu na bramce, ale nie będą konieczne aby zostawić rzeczy dla schroniska lub porozmawiać z jego wolontariuszami.

Szczegóły koncertu dostępne są na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: www.sok.com.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group