Czytających: 1245

REGION: Herbapol się postawił

Niedziela, 9 maja 2021, 8:07
Aktualizacja: 8:08
Piłkarze Górnika Wałbrzych odnieśli kolejne zwycięstwo w klasie A, ale tym razem nie przyszło ono biało–niebieskim łatwo.

Rywalem Górnika była solidna ekipa Herbapolu Stanowice. Goście nie przejechali do Wałbrzycha na wycieczkę, lecz z mocnym postanowieniem powalczenia o korzystny wynik. Górnik wyszedł na prowadzenie w 12. minucie po golu Orzecha. Potem długo goście potrafili skutecznie wybijać wałbrzyszan z uderzenia, aż w 37. minucie Biskup podwyższył na 2-0. Po przerwie przypomniał o sobie najskuteczniejszy strzelec klasy A Damian Chajewski i w 57. minucie podwyższył na 3-0 i tym samym zdobył 40 gola w tym sezonie. Goście jednak potrafili zadać jeden skuteczny cios i w 65. mniucie zdobyli honorowego gola.

Górnik Wałbrzych - Herbapol Stanowice 3-1 (2-0)