Piątek, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 228
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Hip– hopowcy charytatywnie

Wiadomości: Wałbrzych/ Świdnica
Środa, 6 czerwca 2012, 17:07
Aktualizacja: 17:09
Autor: red
Fot. użyczone
Hip– hopowcy z regionu Wałbrzycha występując z niecodzienną inicjatywą udowadniają, że stereotypy na ich temat niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. 22 czerwca w Wałbrzychu odbędzie się koncert charytatywny, którego cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie 4– letniej Natalki. Na scenie pojawią się znane gwiazdy hip– hopu.

O dziewczynce pisaliśmy tu: http://www.swidniczka.com/news,single,init,article,10560

Mieszkająca w Żarowie 4- letnia Natalia Fedak choruje na ostrą białaczkę limfo blastyczną. Dziewczynka znajduje się obecnie we wrocławskim szpitalu, gdzie przechodzi badania, zabiegi oraz intensywną chemioterapię. Leczenie, pobyt i dojazdy są kosztowne, dlatego portal HHzone.pl, jeden z najważniejszych portali hip- hopowych w Polsce postanowił wyciągnąć pomocną dłoń, czym ostatecznie zrywa z panującymi stereotypami na temat fanów muzyki hip- hopowej.

- Historia Natalii bardzo nas poruszyła, dlatego gdy dowiedzieliśmy się o akcji mającej na celu wsparcie dziewczynki i jej rodziców postanowiliśmy działać. Możemy tylko wyobrażać sobie w jak trudnej są w tej chwili sytuacji- mówi Grzegorz Janaś, założyciel i redaktor naczelny portalu.- Fanów hip- hopu jest w Polsce tak wielu, że zorganizowanie koncertu wydało nam się najlepszym pomysłem na zebranie dużej kwoty pieniędzy, niezbędnych, żeby pomóc dziewczynce w powrocie do zdrowia.

Choć jest to pierwsza tego rodzaju akcja portalu, organizatorzy, opierając się na zainteresowaniu jakie koncert wzbudził wśród użytkowników portali społecznościowych, spodziewają się tego dnia znacznej frekwencji. Nic w tym dziwnego- na scenie wałbrzyskiego klubu K10 pojawią się bardzo znani i szanowani artyści z całej Polski, od Szczecina po Katowice i Warszawę. Pomimo bardzo napiętego grafiku zgodzili się wspomóc akcję i tego dnia zagrają dla Natalki: RPK (BONUS & DUDEK), Dono/ TEWU, Buczer, Bezczel (Fabuła), Graba, HipoToniA, Tony Jazzu, Małach & Rufuz, Sage (Stopro); a imprezę poprowadzi DJ HARD-CUT oraz Rad- Nice. Wszyscy artyści, którzy tego dnia pojawią się na scenie zagrają całkowicie charytatywnie. Organizatorzy mają nadzieję, że na widowni pojawią się nie tylko fani hip- hopu, ale i wszyscy ci, którzy chcą wspomóc akcję.
- Im nas więcej, tym więcej pieniędzy zbierzemy na leczenie Natalki- zachęcaj Grzegorz Janaś- Na pewno nikt nie pożałuje, że przyszedł- zapowiada się wyjątkowa zabawa, tym bardziej, że ma tak szczytny cel.
Bilety na koncert można nabywać od 1 czerwca w Fresh Skateshop przy ulicy Pułaskiego 21 w Świdnicy oraz w Labirynt Skateshop w Wałbrzychu, przy ulicy Broniewskiego 65B. Cena biletu to 25 zł w przedsprzedaży i 32 zł- w dniu imprezy. Pieniądze uzyskane z zakupu biletów trafią bezpośrednio na konto Towarzystwa Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” w Żarowie i sfinansują pobyt Natalii w szpitalu, dojazdy dla niej i rodziców oraz pokryją koszty leków podawanych dziewczynce.

W akcję włączyła się Arete Media Group SA oraz lokalne media.

Wszyscy, którzy chcieliby pomóc dziewczynce, ale nie uda im się dotrzeć na koncert mogą pomóc wpłacając pieniądze:
TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ CHORYCH „HOSPICJUM” W ŻAROWIE
58- 130 ŻARÓW, UL. ARMII KRAJOWEJ 54
REGON 891101716 tel. 74/ 85- 70- 350
NIP 884- 23- 41- 349
Bank Spółdzielczy w Świdnicy o/Żarów 89- 9531- 1032- 2001- 0003- 0052- 0001
Z dopiskiem: Dla Natalii Fedak

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group