Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 809
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Hotel Książ idzie w dzierżawę

Czwartek, 1 marca 2012, 11:59
Aktualizacja: 12:00
Autor: PAW
Wałbrzych: Hotel Książ idzie w dzierżawę
Fot. archiwum
Rozstrzygnięty został przetarg na dzierżawę wydzielonych powierzchni użytkowych w dwóch obiektach na terenie kompleksu zamkowo–parkowego „Książ” przeznaczonych na działalność hotelową. Wygrała firma Mirjan ze Świebodzic, która otrzymała największą liczbę punktów.

W dniach 22-27 lutego komisja konkursowa zbadała przedstawione oferty pod kątem: stawki czynszu, doświadczenia w prowadzeniu hoteli, prowadzenia hoteli w obiektach zabytkowych oraz gwarancji utrzymania dotychczasowych warunków zatrudnienia.

Swoje oferty złożyły 4 firmy. Najwyżej oceniona została oferta firmy Mirjan ze Świebodzic (73,08). Kolejne lokaty zajęły: Ford Art. Concept Enterprise z Wrocławia (70,00), Agencja Reklamy i Promocji DAMI Sp.z.o.o (69,39) oraz Restauracja Książęca Sp.z.o.o (57,69).

W uzasadnieniu takiego wyboru, komisja konkursowa przyznaje, że firma Mirjan może pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu pensjonatu, ale może się też pochwalić prowadzeniem hotelu znajdującego się w obiekcie zabytkowym. Ponadto ten oferent zagwarantował pięcioletnią gwarancję utrzymania dotychczasowych warunków zatrudnienia. I te wszystkie składowe spowodowały, że właśnie ta oferta została uznana za najlepszą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group