Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 925
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Berlin: Hotelarze w Berlinie

Sobota, 19 marca 2011, 9:17
Aktualizacja: 9:18
Autor: GrA
Świdnica/Berlin: Hotelarze w Berlinie
Fot. użyczone
Ponad jedenaście tysięcy wystawców z ponad dwustu krajów całego świata zaprezentowało się na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Berlinie. Nie zabrakło także świdniczan.

Na Międzynarodowe Targi Turystyczne do Berlina wyjechała delegacja uczniów świdnickiego Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych. Największa tego typu impreza na świecie przyciągnęła do Berlina setki tysięcy wystawców z różnych zakątków świata. Dzięki czemu młodzi świdniczanie mieli okazję z bliska przyjrzeć się turystycznym nowinkom całego świata. - Uczniowie mogli porozmawiać z przedstawicielami ponad 200 krajów z całego świata, spróbować specjałów kuchni, poznać ich kulturę - mówi Angelika Baczkowska, nauczycielka w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy i opiekunka grupy.

Podczas jednodniowego pobytu świdniccy uczniowie zwiedzili także Berlin. W tym m.in. Muzeum Pergamonu i Bramę Brandenburską. – Do Świdnicy uczniowie przywieźli dużo pamiątek, którymi wystawcy chętnie obdarowywali turystów – wspomina Angelika Baczkowska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group