Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 994
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wierzbna: Hotele dla owadów

Piątek, 30 października 2020, 13:44
Autor: red
Wierzbna: Hotele dla owadów
Fot. UM Żarów
Mieszkańcy Wierzbnej przygotują ekohotele dla owadów.

Jak zbudować domek dla pożytecznych owadów? Tego będzie można się dowiedzieć na eko-warsztatach, które organizują mieszkańcy Wierzbnej.

W programie zaplanowane zostały warsztaty z Agnieszką Chrzan „Gdzie mieszkają owady – tworzenie ekohoteli dla owadów”, Skrzydlaci przyjaciele – o życiu w pszczelej rodzinie opowie bartnik Grzegorz Opioła oraz poczęstunek dla uczestników.

W warsztatach mogą wziąć udział najmłodsi mieszkańcy Wierzbnej. Odbędą się one z przestrzeganiem zaleceń reżimu sanitarnego, a dzieci będą wyposażone w ochronne maseczki lub przyłbice. Uczestnicy warsztatów zostaną podzieleni na grupy 5-osobowe, a zajęcia będą się odbywać w odstępach czasowych. Organizatorzy zapewniają również środki do dezynfekcji.

Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dzieci do udziału w warsztatach, proszeni są o telefon do dnia 4 listopada 2020r. na nr. tel. 793 660 288.

Projekt ten jest realizowany dzięki wsparciu, które Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie otrzymało z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+

Warsztaty zaplanowane zostały na 7 listopada 2020r. na świetlicy wiejskiej w Wierzbnej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group