Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Hunter w Świdnicy

Piątek, 13 października 2023, 7:31
Aktualizacja: 9:31
Autor: red
Świdnica: Hunter w Świdnicy
Fot. organizatorzy
Rock–metalowcy ze Szczytna po raz kolejny odwiedzą Klub Bolko ŚOK. 13 października w Świdnicy towarzyszyć im będzie grupa Hart. Tylko do końca czwartku trwa przedsprzedaż biletów w niższej cenie.

HUNTER gra muzykę z pogranicza rocka i metalu, z elementami klasycznymi. Na nadchodzącej trasie zatytułowanej "Po co nam Wolność" odwiedzą 14 miast i zadadzą wiele pytań, bo jak twierdzą "czas w którym przyszło nam żyć wymaga, żebyśmy je sobie stale zadawali, bo to od nas i naszych wyborów zależy nasze życie." Utwory, które zagrają będą właśnie o tym. ŻYCIE czy Śmierć? POKÓJ czy Wojna? PRAWO czy Przymus? WOLNOŚĆ czy NieWolnOść? Będzie mocno i wprost, ale czasem także z dystansem, żeby nie było aż za grobowo.

HART również zagra rock-metal z polskimi tekstami. Zespół przygotowuje się do wydania drugiego albumu pt. "Dno" i podczas najbliższych koncertów zaprezentuje pochodzące z niego utwory. Przebojowe refreny, teksty niosące treść, riffy gitarowe i solówki w muzycznym spektrum od popu, rocka, aż do metalu.

Klub Bolko ŚOK otwarty będzie w piątek od 18:00. Występy zacznie Hart o 19:00 a Hunter pojawi się na scenie około 20:00. Bilety w cenie 80 zł można kupić do końca czwartku a w dniu wydarzenia kosztować będą 90 zł. Sprzedaż i szczegóły dostępne są na stronie: https://sok.com.pl/wydarzenie/hunter-rock-metal/

Organizatorem jest Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Creative Music a o napoje podczas wydarzenia zadba Ambasada San Esco BAR.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group