Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 621
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: I Przegląd Patriotyczny w Bajkowym Przedszkolu

Sobota, 24 listopada 2018, 7:19
Autor: red
Żarów: I Przegląd Patriotyczny w Bajkowym Przedszkolu
Fot. UM Żarów
Po raz pierwszy Bajkowe Przedszkole w Żarowie było organizatorem Przeglądu Patriotycznego, w którym udział wzięły przedszkolaki z żarowskiej placówki.

Uczestnicy przeglądu z wielkim przejęciem, czasami tremą, recytowali patriotyczne wiersze, a w przerwach pomiędzy występami artystycznymi, wspólnie z widownią śpiewali fragment utworu "Kocham Cię Polsko".
- W tym roku przeżywamy wyjątkową rocznicę 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości, dlatego znów w naszym przedszkolu mogliśmy poczuć ducha patriotyzmu. W I Przeglądzie Patriotycznym, który odbył się w Bajkowym Przedszkolu wzięły udział zarówno starsze, jak i młodsze dzieci. Każdy miał możliwość zaprezentowania się przed zgromadzoną publicznością. Dzieci zaprezentowały się fantastycznie i z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do występów. Nie tylko odświętne stroje czy dekoracja tworzyły podniosły nastrój, ale sam fakt wyśpiewania Hymnu Narodowego przez tak liczne grono dziecięcych głosów, pozwolił wszystkim obecnym na akademii poczuć w głębi serca, że naprawdę kochają swoją Ojczyznę i dumni są z tego, że są Polakami - mówi Beata Pis z Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Na zakończenie uroczystości, uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group