Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 959
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: I ślubuję Ci ...

Środa, 11 marca 2015, 10:32
Aktualizacja: 20:35
Autor: red.
Żarów: I ślubuję Ci ...
Fot. użyczone
Recepta na udane małżeństwo? Dużo miłości i tolerancji. Nie może niczego zabraknąć – śmieją się państwo Jadwiga i Zbigniew Konikowscy, którzy w piątek, 6 marca obchodzili jubileusz 50–lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji małżonkowie w imieniu prezydenta RP Bronisława Komorowskiego otrzymali z rąk burmistrz Leszka Michalaka list gratulacyjny, medale za długoletnie pożycie małżeńskie oraz upominki.

Jubilaci poznali się na zabawie w Żarowie i od tamtej pory są nierozłączni. Ślub brali 19 grudnia 1964 roku i choć bywały trudne chwile, wytrwali w związku małżeńskim ponad pół wieku. - Takie chwile jak ta uświadamiają nam, jak bardzo potrzebujemy bliskości drugiej osoby. Małżeństwo nie polega tylko na dzieleniu się miłością, ale często i na kłótniach, których nie da się uniknąć. W małżeństwie nie może niczego zabraknąć. Czy dobrze czy źle, trzeba żyć ze sobą. Wspierać się i pomagać sobie nawzajem – przyznają zgodnie małżonkowie Jadwiga i Zbigniew Konikowscy.

Państwo Konikowscy doczekali się dwójki dzieci, pięcioro wnuków oraz dwóch prawnuków. Teraz z niecierpliwością oczekują na kolejnego prawnuka, który niebawem pojawi się na świecie. Czy czegokolwiek w życiu żałują? Odpowiadają krótko – Po prostu się kochamy...

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group