Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 934
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: I Świdnickie Kalambury z bardzo ważnymi osobistościami

Czwartek, 9 grudnia 2010, 18:41
Aktualizacja: 18:42
Autor: red.
Świdnica: I Świdnickie Kalambury z bardzo ważnymi osobistościami
Fot. Arete
Ma być tak: scena, świdnickie firmy, media, mieszkańcy, uczniowie świdnickich szkół i vipowie (z angielskiego vip – bardzo ważna osoba) w sobotę, 18 grudnia, w samo południe ruszy gra. Zawodnicy będą mogli coś pokazać lub narysować.

Na scenie w Rynku zagrać ma 10 dwuosobowych drużyn. Kalambury będą tematycznie związane z miastem. Zadaniem drużyn biorących udział w zabawie, będzie pokazanie lub narysowanie haseł, które pozostali członkowie danej grupy będą odgadywać. Każda drużyna dostanie pomocnika w postaci świdnickiego vipa, który na pewno będzie zaangażowany czynnie w całą grę.
Jeżeli chcesz włączyć się do gry, może zgłosić się do biura organizatora do 15 grudnia. Wystarczy, że wyślesz maila na adres monika.baranska@agentki-arete.pl. W jego treści wpisz swoje imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, adres e-mail. W przypadku pytań lub wątpliwości, zadzwoń pod numer 74 853 36 41.

Dwuosobowe zespoły powinny reprezentować jedną szkołę, ponieważ poprzez swój udział w Świątecznych Kalamburach oprócz nagrody dla siebie, dodatkowo wygrywają nagrodę dla swojej klasy. Liczba drużyn jest ograniczona.

Uczestnicy, aby zwiększyć swoją szansę na wygraną, mogą zapoznać się ze sponsorami i mediami. Informacje związane z firmami biorącymi w zabawie będą znajdowały się na plakatach. Sponsorzy to: Helen Doron – Early English, Leroy Merlin w Świdnicy, firma Alcom, Urząd Miejski w Świdnicy; patronat medialny objęli: Wiadomości Świdnickie, WS-24, Doba, Dzisiaj Świdnica, Świdniczka.com, Echo Miasta Świdnica, Świdnica Nasze Miasto, Radio Sudety, Świdnica24. Zabawę organizuje Agencja Medialna Arete ze Świdnicy, znana między innymi z organizacji Gier Miejskich w Świdnicy oraz w Świebodzicach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group