Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 555
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: I Świebodzickie Dyktando

Wtorek, 27 listopada 2012, 11:01
Aktualizacja: 11:02
Autor: red.
Świebodzice: I Świebodzickie Dyktando
Fot. organizator
Do jutra można nadsyłać swoje zgłoszenia do udziału w I Świebodzickim Dyktandzie, które odbędzie się 28 listopada, o godz. 16.00, w Zespole Szkół Integracyjnych w Cierniach. Będzie okazja sprawdzić swoje "pisarskie" umiejętności, a przy tym można liczyć na dobrą zabawę, bo przecież nie o wygraną tu chodzi.

Dyktando będzie przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież w wieku 13-19 lat oraz dorośli. Organizatorzy przygotowują dla nas językowe pułapki i ortograficzne wygibasy, zatem przed sprawdzianem warto zajrzeć do słowników i przypomnieć sobie kilka zasad polskiej - wcale niełatwej - ortografii.

Osoba, która napisze najlepiej dyktando w swojej kategorii, otrzyma tytuł Mistrza Ortografii oraz pióro, ufundowane przez burmistrza Bogdana Kożuchowicza, który patronuje całemu przedsięwzięciu.

Zespół Szkół Integracyjnych nadal przyjmuje zgłoszenia. - W zasadzie czekamy na chętnych do ostatniej chwili, im nas będzie więcej, tym lepsza zabawa - zachęca Magdalena Stąpor, dyrektor ZSI.

Jak się zgłosić? - wysyłając e-mail na adres: sp6ciernie@wp.pl lub dzwoniąc do sekretariatu szkoły - tel. 74 666 96 35.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group