Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 894
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: I Wybory Miss Polski na wózku inwalidzkim

Środa, 1 maja 2013, 8:27
Aktualizacja: 0:49
Autor: opr.red.
Region: I Wybory Miss Polski na wózku inwalidzkim
Fot. użyczone
"Fundacja Jedyna Taka" zorganizowała I Wybory Miss Polski na wózku inwalidzkim. Jednym z celów "Fundacji Jedynej Takiej" jest promowanie osób z niepełnosprawnością oraz zmiana wizerunku osób niepełnosprawnych w tym w szczególności kobiet na szczeblu lokalnym, krajowym, międzynarodowym.

Konkurs "I Wybory Miss Polski na wózku inwalidzkim" jest Inicjatywą Społeczną, która ma wpłynąć na zmianę wizerunku niepełnosprawnych kobiet w naszym społeczeństwie. Organizatorzy chcą pokazać piękne kobiety poruszające się na wózku jako kobiety aktywne, spełniające się w różnych rolach społecznych m.in. w roli matki. Kobiety pełne pasji, sił oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji własnych marzeń. Kobiety, dla których wózek nie przesądza o ich atrakcyjności.

Jedną z kandydatek biorących udział w konkursie jest Paulina Popławska, która do niedawna mieszkała w Wałbrzychu obecnie mieszka w Świebodzicach. Paulina studiuje Pedagogikę na III roku. W przyszłości chce pracować z dziećmi, jej pasją jest taniec towarzyski. Działa na rzecz osób niepełnosprawnych (fundacja, stowarzyszenie, wolontariat).

W konkursie wzięła udział , ponieważ jest to inicjatywa , która pokazuje ,że kobieta niepełnosprawna może również spełniać swoje marzenia i pasje. Może udzielać się jak najbardziej w życiu społecznym. Osoba niepełnosprawna to osoba ,która również może założyć rodzinę, mieć przyjaciół, pracować i żyć jak inni ludzie.

Aktualnie trwa głosowanie na kandydatki stronie "Fundacji Jedyna Taka". Zasady są takie ,że do II etapu przechodzi 10 kandydatek z najwyższą liczbą głosów. Głosowanie trwa do 23 maja. Zachęcamy do oddania głosu na Paulinę! Poniżej link gdzie można zagłosować.
Zagłosuj na Paulinę!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group