Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 949
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: I znów te narkotyki

Czwartek, 21 maja 2020, 9:58
Aktualizacja: 12:59
Autor: red
Świdnica: I znów te narkotyki
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Ogniwa Interwencyjno–Patrolowego świdnickiej komendy zatrzymali kolejnego kierującego u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem środków odurzających, ponadto mężczyzna w chwili zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki.

21 maja policjanci patrolujący rejon miasta Świdnica, na ul. Kliczkowskiej tuż po północy zauważyli samochód osobowy marki VW Golf. Pojazdem tym poruszał się młody mężczyzna, którego sposób jazdy mógł wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że kierujący - 34-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego jest trzeźwy.

W czasie kontroli 34-latek cały czas zachowywał się bardzo nerwowo, nie potrafił logicznie się wypowiedzieć, a w trakcie rozmowy z funkcjonariuszami cały czas próbował własnym ciałem zasłaniać samochód, takie zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów, którzy postanowili sprawdzić powód jego niepokoju. W trakcie przeszukania 34-latka i jego pojazdu policjanci, ujawnili dwa " srebrne zawiniątka". W samochodzie z zawartością białego proszku, który przebadano na testerze narkotykowym. Test potwierdził, że zabezpieczona substancja to amfetamina. A przy mężczyźnie w kieszeni jego spodni policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością suszu brązowo -zielonego, który przebadano na testerze narkotykowym, test potwierdził, że to marihuana.

Mężczyzna posiadał kilka porcji tych narkotyków.

W związku z tym 34-latka poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu środków odurzających. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych.

Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed Sądem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group