Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 587
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

II Finał Finałów za nami, wygrana reprezentacji Dobromierza

Wiadomości: Witoszów
Poniedziałek, 4 marca 2013, 16:49
Aktualizacja: 16:51
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W sobotnie popołudnie odbył II Finał Finałów Halowych Lig Piłki Nożnej Powiatu Świdnickiego. Do turnieju zostali zaproszeni finaliści lig: świdnickiej – FC Żubry Świdnica, gminnej – Gamaflora Bystrzyca Górna, marcinowickiej – LKS Marcinowice, żarowskiej – Czarny Lotos Żarów, dobromierskiej – GOKSIR Dobromierz oraz jaworzyńskiej – LA Liga Jaworzyna Śląska.

Organizatorem imprezy było Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Świdnicy przy współorganizacji GLKS Świdnica, GOKSIR Świdnica, sponsorami nagród dodatkowo była firma Jako Świdnica Tomasza Mojsy, a puchar za I miejsce ufundował Senator RP Wiesław Kilian.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz medale w zależności od zajętych miejsc. Zwycięska drużyna otrzymała dodatkowo komplet koszulek piłkarskich od firmy Jako. Dodatkowo nagrody od firmy Jako otrzymał najlepszy bramkarz turnieju – Paweł Pojasek (Żarów) oraz najlepszy strzelec turnieju – Grzegorz Borowy (Jaworzyna Śląska).

Nagrody wręczali: Senator RP – Wiesław Kilian, Z-ca Przewodniczącego DZ LZS Wrocław – Leszek Noworól, Prez PZ LZS Świdnica – Ryszard Dudkowski, Dyrektor GOKSIR Świdnica – Krzysztof Jas, Dyrektor Firmy Jako – Tomasz Mojsa.

Wyniki

Grupa A:
Jaworzyna – Bystrzyca Górna – 3:2,
Marcinowice – Bystrzyca Górna – 1:8
Jaworzyna – Marcinowice – 6:1

Tabela grupy A
1. Jaworzyna
2. Bystrzyca Górna
3. Marcinowice

Grupa B
Żarów – Dobromierz – 2:5
Świdnica – Dobromierz – 1:1
Żarów – Świdnica – 7:3

Tabela grupy B
1. Dobromierz
2. Żarów
3. Świdnica

Mecz o miejsce 3-4
Bystrzyca Górna – Żarów - 0:5

Finał
Jaworzyna – Dobromierz – 2:1

Tabela końcowa

1. GOKSIR Dobromierz (Tyrcz Rafał, Danaj Damian, Serweciński Tomasz, Pyda Bogdan, Litus Marcin, Łukomski Łukasz, Diduszko Tomasz, Budzelewski Bartosz, Klafetka Michał, Gołębiewicz Wojtek, Zawadzki Arkadiusz)

2. LA Liga Jaworzyna Śląska (Grzegorz Borowy, Patrick Piotrowski, Wojciech Sowa, Szymon Borowy, Damian Tymcik, Mateusz Kurzeja, Marcin Krawczyk, Mateusz Górski)

3. Czarny Lotos Żarów ( Pojasek Paweł, Uszczyk Damian, Kaśków Piotr, Darowski Mateusz, Klimaszewski Łukasz, Zyl Paweł, Baziak Mariusz, Kołodziej Mateusz, Chrapek Patryk)

4. Gamaflora Bystrzyca Górna (Bielak Krzysztof, Fiałkowski Roman, Sajdak Konrad, Konefał Andrzej, Szewczyk Wojciech, Kuczmajewski Konrad, Rybarczyk Damian, Żygadło Łukasz, Krystyniak Łukasz, Bezegłów Kamil)

5. FC Żubry Świdnica ( Marcin Hruszowiec, Marcin Cegielski, Artur Zielonka, Arkadiusz Felich, Krzysztof Solarz, Krzysztof Goździejewski, Mirosław Marszałek, Jarosław Solarz, Tomasz Kaleta, Mariusz Bylica)

6. LKS Marcinowice (Mariusz Błasiak, Rafał Starzak, Łukasz Gąsior, Łukasz Sienkiewicz, Jarek Smutek, Mateusz Sienkiewicz, Jakub Kamiński, Adrian Kotus, Marek Grzelak, Łukasz Krzeczowski)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group