Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 806
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: II Happening Międzypokoleniowy

Czwartek, 14 kwietnia 2022, 7:50
Autor: red
Świebodzice: II Happening Międzypokoleniowy
Fot. UM Świebodzice
Wydarzenie, które wspaniale połączyło pokolenia w radosnej atmosferze i przy wspólnej zabawie zorganizowane zostało praz Stowarzyszenie Senior=Aktywny Obywatel, a dofinansowane z budżetu Gminy Świebodzice.

W piątek (7 kwietnia) w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Świebodzicach odbył się Międzypokoleniowy Happening pod hasłem ,,Szanujmy nasze środowisko", którego uroczystego otwarcia dokonał w imieniu Burmistrza oraz własnym Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański wraz z Prezes Zarządu Stowarzyszenia Ireną Czapkowską i nieocenioną Haliną Wlaźlak. Zastępca w swych słowach wyraził wielkie słowa szacunku dla aktywności Seniorów, zaangażowania na rzecz naszego miasta, w organizowaniu i udziału w wielu wydarzeniach miejskich. W przygotowanie wydarzenia zaangażowana była również kierownik Klubu Senior+ Agata Koperska.

Świebodziccy Seniorzy po raz kolejny udowodnili, że można aktywnie i ciekawie spędzić czas otwierając się dla młodszych pokoleń. Z okazji happeningu wraz z przedszkolakami i uczniami świebodzickich szkół oraz podopiecznymi placówek funkcjonujących w strukturach Ośrodka Pomocy Społecznej tj. Klub Senior+ i Świetlica Środowiskowa "Tęczowa Gromada" został przygotowany bardzo interesujący program artystyczny. Zaprezentowano ciekawe układy taneczne oraz występy wokalne na czele z Zespołem Melodia. Zwieńczeniem happeningu było wręczenie nagród w ogłoszonym z tej okazji konkursu plastycznego, który miał wyraźny przekaz - dbajmy o czystość naszej planety, to nasza wspólna praca i obowiązek.

Występom z radością i uśmiechem na twarzy przyglądali się zaproszeni Goście: Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Prezes ZGK Świebodzice Spółka z o.o. Sławomir Sprawka, Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Urszula Kruczek, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Jolanta Styrna-Grossman, Dyrektor Przedszkola nr 3 Beata Gil, a także licznie uczestniczący świebodziccy Seniorzy, dzieci, młodzież oraz rodzice.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group