Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 939
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: II Świebodzickie Targi Przedsiębiorczości i Planowania Kariery

Środa, 5 marca 2014, 7:36
Autor: red.
Świebodzice: II Świebodzickie Targi Przedsiębiorczości i Planowania Kariery
Fot. UM Świeboidzice
Już po raz drugi z inicjatywy burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza oraz PUP Filii w Świebodzicach zorganizowane zostaną targi edukacyjne, skierowane przede wszystkim do młodzieży. 20 marca w Miejskim Domu Kultury w godzinach 10.00–14.00 kilkanaście uczelni wyższych i szkół ponadgimnazjalnych z regionu będzie prezentować swoją ofertę edukacyjną.

- Wybór dalszej ścieżki kształcenia jest niezmiernie ważny. W przypadku młodych ludzi to szczególnie trudna decyzja, dlatego mam nadzieję, że spotkanie w jednym miejscu kilkunastu placówek choć trochę ułatwi podjęcie decyzji - mówi burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Do udziału w targach zaproszono najważniejsze uczelnie wyższe z województwa a także szkoły ponadgimnazjalne z całego regionu. Do odwiedzenia prezentacji zachęcamy młodzież nie tylko ze Świebodzic, ale także gmin ościennych: Wałbrzycha, Świdnicy czy Strzegomia.

W ubiegłym roku podczas targów prezentowało się aż dwadzieścia uczelni wyższych, a ich stoiska odwiedziło kilkaset młodych ludzi.

Organizatorem II Świebodzickich Targów Przedsiębiorczości i Planowania Kariery jest Urząd Miejski w Świebodzicach wraz z Powiatowym Urzędem Pracy - Filią w Świebodzicach.

(Agnieszka Bielawska-Pękala)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group