Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 905
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: III Dzień Odnowy Wsi

Środa, 11 października 2017, 7:03
Autor: red
Roztoka: III Dzień Odnowy Wsi
Fot. organizatorzy
Grupa Odnowy Wsi Roztoka, Sołtys i Rada Sołecka, Radni, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna w Roztoce, Fundacja Dobrego Startu, Szkoła Podstawowa w Roztoce wraz z Gminą Dobromierz zapraszają na III Dzień Odnowy Wsi Gminy Dobromierz, który odbędzie się w sobotę, 21 października 2017 r. o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Roztoce.

W 2009 roku województwo dolnośląskie zainicjowało program „Odnowa Dolnośląskiej Wsi”. W chwili obecnej większość sołectw naszej gminy i Gmina Dobromierz uczestniczy w tej inicjatywie. Założeniem programu jest zaktywizowanie społeczności wiejskiej, zmiany świadomości oraz podejścia do pracy na rzecz swoich miejscowości, a także branie odpowiedzialności za swoje małe ojczyzny. Organizowany już po raz III Dzień Odnowy Wsi to wydarzenie, podczas którego można podsumować rok działań w programie.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną osiągnięcia oraz inicjatywy podejmowane na rzecz sołectw w mijającym roku. Organizatorzy przedstawią efekt ogromnej pracy włożonej przez mieszkańców sołectw w ramach Grup Odnowy Wsi na realizację założonych zadań.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group