• Poniedziałek, 21 października 2019
  • Godz. 9:34
  • Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
  • Czytających: 729
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

III liga piłkarska: Lepsze humory

Wiadomości: REGION
Poniedziałek, 14 września 2015, 14:26
Aktualizacja: 14:27
Autor: red
Fot. red
Po wygranej z Ilanką Rzepin w obozie Polonii/Stali Świdnica zapanowały lepsze nastroje.

Dzięki tej wygranej Polonia/Stal złapała kontakt z drużynami ze środka ligowej tabeli. W najbliższy weekend podopiecznych Marcina Dymkowskiego czeka starcie z Górnikiem Wałbrzych. Spadkowicz z II ligi radzi sobie znakomicie w meczach przed własną publicznością, ale w spotkaniach wyjazdowych Górnik ma olbrzymie problemy z punktowaniem.

Wyniki:

Miedź II Legnica - KP Brzeg Dolny 6-1 (Adrian Woźniczka 43, 49, 57, Przemysław Wichłacz 71, Adrian Wójcik 86, Adam Wasilewski 87 - Jakub Kulej 16)

KS Polkowice - Ślęza Wrocław 0-2 (Adrian Bergier 25, Dawid Molski 34)

Śląsk II Wrocław - Budowlani Lubsko 4-0 (Marcin Przybylski 23, 32, Michał Bartkowiak 81, Andrei Ciolacu 84)

Ilanka Rzepin - Polonia-Stal Świdnica 0-3 (Kamil Kukla 34, Jehor Tarnow 37, Michał Skrypak 76)

Górnik Wałbrzych - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 (Sebastian Surmaj 60, Bartosz Tyktor 85)

Piast Żmigród - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-1 (Mateusz Fedyna 36 (k), 73, Grzegorz Mazurek 67 - Sebastian Kościuk 43)

Zagłębie II Lubin - Formacja Port 2000 Mostki 2-2 (Konrad Andrzejczak 48, Adrian Błąd 51 - Krzysztof Sikora 35, Krzysztof Piosik 86)

Karkonosze Jelenia Góra - Foto-Higiena Gać 2-2 (Maciej Firlej 79, Łukasz Kowalski 90 (k) - Łukasz Kucyniak 15, Grzegorz Dorobek 58)

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Lechia Dzierżoniów 0-5 (Kamil Śmiałowski 20, Damian Niedojad 42, 77, Łukasz Maciejewski 53, Dawid Domaradzki 75)

Tabela:

1. Miedź II Legnica 17 29-6
2. Ślęza Wrocław 17 16-6
3. KS Polkowice 15 18-8
4. Śląsk II Wrocław 14 15-9
5. Górnik Wałbrzych 12 9-5
6. Piast Żmigród 12 11-10
7. Zagłębie II Lubin 10 12-4
8. KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10 13-12
9. Lechia Dzierżoniów 10 11-10
10. Ilanka Rzepin 9 10-16
11. Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 9 7-9
12. Foto-Higiena Gać 8 10-11
13. Karkonosze Jelenia Góra 8 10-13
14. Polonia-Stal Świdnica 8 10-10
15. Formacja Port 2000 Mostki 7 13-15
16. Budowlani Lubsko 3 7-28
17. KP Brzeg Dolny 3 5-17
18. KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 3-20

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group