• Poniedziałek, 14 października 2019
  • Godz. 2:57
  • Imieniny: Bernarda, Dominika, Kaliksta, Liwii
  • Czytających: 767
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

III liga piłkarska: Nie poprawili sytuacji

Wiadomości: REGION
Poniedziałek, 23 listopada 2015, 14:53
Aktualizacja: Wtorek, 24 listopada 2015, 10:55
Autor: red
Fot. red
Remis w Brzegu Dolnym niewiele zmienił sytuację Polonii/Stali Świdnica.

Nasi jechali do Brzegu Dolnego w roli faworyta i niestety z tej roli nie wywiązali się należycie. Świdniczanie tracą do strefy bezpiecznej już 10 punktów.

Wyniki:

KP Brzeg Dolny - Polonia-Stal Świdnica 2-2 (Michał Kapusz 13, Patryk Bobkiewicz 57 - Rafał Kohut 63, Grzegorz Borowy 78)

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Budowlani Lubsko 7-0 (Michał Chyrek 1, 50, 62, 72, Paweł Posmyk 10, 52 (k), Łukasz Maliszewski 45)

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Ślęza Wrocław 1-7 (Rafał Gorczyca 85 (k) - Konrad Kątny 2, Andrzej Korytek 5, Grzegorz Rajter 41, 50 (k), 63, 73, Adrian Bergier 45)

Formacja Port 2000 Mostki - Miedź II Legnica 2-0 (Krzysztof Piosik 42, Kamil Kruszyński 75)

Foto-Higiena Gać - KS Polkowice 1-2 (Dominik Wejerowski 33 - Krzysztof Drzazga 8, 21)

Lechia Dzierżoniów - Śląsk II Wrocław 2-1 (Damian Niedojad 42, Paweł Słonecki 50 - Adrian Repski 69 (k)

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Ilanka Rzepin 2-0 (Oskar Raćko 55, Michał Pakuła 74)

Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Wałbrzych - w pierwotnym terminie (22 listopada, 12:00) odwołany z powodu zalania boiska

Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród 1-2 (Eryk Sobków 17 - Szymon Sołtyński 45, Mateusz Fedyna 81)

Tabela:

1. Górnik Wałbrzych 38 37-13
2. KS Polkowice 37 47-27
3. Lechia Dzierżoniów 35 33-20
4. Miedź II Legnica 34 46-23
5. Ślęza Wrocław 34 36-19
6. KS Stilon Gorzów Wielkopolski 33 37-21
7. Śląsk II Wrocław 32 38-23
8. Formacja Port 2000 Mostki 32 37-24
9. Piast Żmigród 30 35-30
10. Polonia-Stal Świdnica 22 22-27
11. Zagłębie II Lubin 22 39-24
12. Foto-Higiena Gać 21 25-24
13. Karkonosze Jelenia Góra 21 23-32
14. Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 20 22-26
15. Ilanka Rzepin 18 21-38
16. KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 8 13-58
17. KP Brzeg Dolny 8 16-44
18. Budowlani Lubsko 6 14-68

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group