• Wtorek, 12 listopada 2019
  • Godz. 22:50
  • Imieniny: Renaty, Witolda, Józafata
  • Czytających: 1254
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

III liga piłkarska: Polonia/Stal wreszcie zwycięska

Wiadomości: REGION
Poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 18:33
Aktualizacja: Wtorek, 19 kwietnia 2016, 10:35
Autor: red
Fot. red
Przed meczem w Wałbrzychu z liderującym Górnikiem chyba mało kto ze świdnickich kibiców spodziewał się i liczył na zdobycz punktową piłkarzy Polonii/Stali. Ci jednak pokazali, że grać potrafią.

Poloniści dzięki dwóm golom zdobytym w decydujących fragmentach meczu wywieźli z Wałbrzycha komplet punktów i wrócili do domu w dobrych humorach. Teraz liczymy, że świdnicka ekipa podtrzyma dobrą formę i w kolejnych meczach będzie regularnie punktować.

Wyniki:

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Zagłębie II Lubin 0-2 (Adrian Błąd 76, 83)

Lechia Dzierżoniów - KP Brzeg Dolny 3-0 (wo)

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Foto-Higiena Gać 1-3 (Karol Gardzielewicz 74 - Marcin Mazur 43 (k), Łukasz Orzechowski 63, Marek Budny 73)

Karkonosze Jelenia Góra - Formacja Port 2000 Mostki 0-5 (Bartosz Skiba 13, Maciej Stefanowicz 21 (k), Sebastian Górski 43, Krzysztof Sikora 56, Maciej Pierzyński 89)

Piast Żmigród - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 (Piotr Niewieściuk 2, Szymon Sołtyński 34, Patryk Gołębiewski 45)

Górnik Wałbrzych - Polonia-Stal Świdnica 1-2 (Mateusz Krawiec 58 - Wojciech Sowa 74, Kamil Szczygieł 90)

Ilanka Rzepin - Budowlani Lubsko 8-0 (Dawid Chanas 43, Andrzej Pawłowski 44, Dominik Skrzyński 45, Marcin Żeno 65, Mateusz Nowaczewski 65, Marcin Radkiewicz 82, 88, Paweł Sidorowicz 89)

Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław 0-1 (Jacek Mądrzejewski 40)

KS Polkowice - Miedź II Legnica 1-1 (Rafał Karmelita 60 - Bartłomiej Kuśnierz 90)

Tabela:

1. Górnik Wałbrzych 54 50-18
2. KS Polkowice 53 65-35
3. Miedź II Legnica 51 67-29
4. Ślęza Wrocław 50 50-27
5. Lechia Dzierżoniów 47 42-26
6. Śląsk II Wrocław 47 53-31
7. Piast Żmigród 44 48-34
8. Zagłębie II Lubin 38 56-29
9. Formacja Port 2000 Mostki 38 51-39
10. Ilanka Rzepin 36 40-44
11. KS Stilon Gorzów Wielkopolski 35 43-35
12. Foto-Higiena Gać 32 35-35
13. Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 32-34
14. Polonia-Stal Świdnica 25 29-42
15. Karkonosze Jelenia Góra 25 33-50
16. Budowlani Lubsko 9 19-83
17. KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 8 13-86
18. KP Brzeg Dolny 8 16-65

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group