Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 621
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: III miejsce w Rajdowym Pucharze Sudetów

Piątek, 26 stycznia 2018, 12:45
Aktualizacja: Niedziela, 28 stycznia 2018, 12:45
Autor: red
Dużym sukcesem zakończył się dla żarowianina Grzegorza Redy udział w pierwszej rundzie Rajdowego Pucharu Sudetów Darvit VI Walimska Zimówka.

Podczas sportowych zawodów rozgrywanych w Walimiu reprezentant gminy Żarów pilotowany przez Marcina Czyżewskiego ukończył rajd na trzecim miejscu. To duży sukces, zważywszy na panujące tam warunki zimowe, co jeszcze bardziej podwyższało poprzeczkę. - To był debiut naszej załogi na prawdziwym odcinku drogowym, gdzie każdy błąd mógłby zakończyć udział w zawodach. Odcinek liczył 3.5km i przejeżdżany był trzykrotnie. Pierwszy przejazd, zachowawcza jazda i piąty czas w klasie. Na drugim przejeździe poprawiliśmy czas o 9 sekund, awansując na 3 miejsce w klasie. Po tym przejeździe, od drugiego do czwartego miejsca dzieliły nas setne sekundy! Trzeci, a zarazem ostatni przejazd już w bardzo trudnych warunkach, mgła oraz osadzająca się szadź nie ułatwiały jazdy. Jedziemy zachowawczo, w ciemno, momentami mając przed sobą białą ścianę. Na mecie meldujemy się z trzecim czasem co oznacza, że rajd kończymy również na trzecim miejscu. To napawa nas dużym optymizmem na dalszą część sezonu. Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie - opowiada Grzegorz Reda.

W tym sezonie, żarowską załogę rajdowców wspierają Strefa Okazji z Żarowa, Bowling&Pizza Żarów oraz sklep Auto-Shop oferujący części samochodowe.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group