Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 589
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: III Rowerowe Potyczki Rodzinne

Piątek, 15 września 2017, 7:48
Autor: red
Żarów: III Rowerowe Potyczki Rodzinne
Fot. organizatorzy
Żarowskie Stowarzyszenie "Rowerowy Żarów", Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie i Żarowskie Stowarzyszenie "Edukacja" zapraszają wszystkich amatorów dwóch kółek na wspólną przejażdżkę rowerami.

Uczestnicy rowerowego happeningu będą mogli również wziąć udział w konkursie "III Rowerowe Potyczki Rodzinne 2017", w którym do wygrania są cenne nagrody.

To już trzecia edycja konkursu, w którym we wspólnej zabawie mogą uczestniczyć zespoły rodzinne.
- Startujemy z kolejną edycją rodzinnej zabawy. Zapraszamy całe rodziny do rywalizacji w grze terenowej łączącej wysiłek fizyczny oraz intelektualny. Trasa przejazdu tym razem przebiegać będzie z Żarowa przez Mikoszową, Przyłęgów, Łażany do Żarowa. Start i meta zawodów jak zawsze zlokalizowana będzie w ogródku przy Szkole Podstawowej na ul. Ogrodowej w Żarowie. W każdej wymienionej miejscowości uczestnicy będą mieli okazję wykazać się wiedzą z zakresu Pierwszej Pomocy Medycznej, zasad ruchu drogowego czy drobnej rywalizacji sportowej. Impreza przewidziana jest dla całych rodzin, warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny składającej się z dziecka i osoby dorosłej (mama, tata, wujek, babcia itp.). Dla najlepszych drużyn przewidziane są nagrody - bony na zakupy do sklepu rowerowego. Na zakończenie zapraszamy na wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek - mówi Michał Sobczyński prezes Żarowskiego Stowarzyszenia "Rowerowy Żarów".

Każdy, kto ma ochotę w taki właśnie sposób spędzić sobotnie popołudnie może dołączyć do grupy chętnych rowerzystów. Zbiórka z rowerami w sobotę, 16 września o godz. 13.30 przy ul. Szkole Podstawowej w Żarowie na ul. Ogrodowej.

Rowerowa akcja organizowana jest przy wsparciu Burmistrza Miasta Żarów, Żarowskiego Stowarzyszenia "Edukacja" i Komisariatu Policji w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group