Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 580
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

III–liga: Efektowne zwycięstwo z Piastem, w tabeli tuż za podium

Wiadomości: III-liga
Poniedziałek, 6 października 2014, 23:57
Aktualizacja: 1:11
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Polonia–Stal Świdnica wygrała w tym sezonie już po raz szósty pokonując na własnym terenie Piast Żmigród 5:1.

11. kolejka III-ligi

Śląsk II Wrocław - Piast Karnin 4:0 (Mariusz Pawelec 67, Marcin Przybylski 84, 89, Maciej Matusik 87)

KP Brzeg Dolny - Lechia Dzierżoniów 0:2 (Paweł Ochota 27, Adrian Leśniarek 51-k)

Dąb Przybyszów - Foto-Higiena Gać 0:2 (Paweł Boczarski 5, Marcin Mazur 9-k)

Formacja Port 2000 Mostki - Karkonosze Jelenia Góra 2:2 (Maciej Stefanowicz 5, 52 - Marcin Pacan 28, Łukasz Kusiak 38)

Polonia-Stal Świdnica - Piast Żmigród 5:1 (Grzegorz Borowy 50, Paweł Tobiasz 54, 85, Marcin Morawski 65, Michał Skrypak 81 - Sebastian Zagórski 70)

Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław 6:1 (Karol Żmijewski 29, Kamil Maternik 35-k, Mateusz Morys 38, Artur Siemaszko 69, 90, Wojciech Galas 85 - Piotr Niewieściuk 42)

UKP Zielona Góra - MKS Oława 2:1 (Artur Małecki 54, Karol Haraś 89 - Marcin Mazur 19)

Bielawianka Bielawa - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:3 (Seweryn Ślepecki 21-k - Jacek Koza 42, Michał Wróbel 62, 75)

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Trzebnica 6:0 (Patryk Nowaczewski 1, 37, Rafał Świtaj 23, Damian Szałas 31, Filip Wiśniewski 72, Tomasz Szwiec 82)

Tabela:
1. Formacja Mostki---------11 - 27 - 31-9
2. Lechia Dzierżoniów------10 - 25 - 21-9
3. UKP Zielona Góra--------11 - 22 - 19-15
4. Polonia-Stal Świdnica----11 - 20 - 25-9
5. Stilon Gorzów-------------10 - 20 - 23-8
6. Zagłębie II Lubin---------11 - 20 - 25-12
7. Ślęza Wrocław------------10 - 19 - 19-18
8. Śląsk II Wrocław---------10 - 18 - 17-9
9. Karkonosze JG------------11 - 16 - 24-17
10. Piast Żmigród------------10 - 14 - 17-20
11. Foto-Higiena Gać-------10 - 14 - 14-14
12. KP Brzeg Dolny----------10 - 11 - 16-20
13. Bystrzyca Kąty Wr.-----11 - 9 - 13-20
14. MKS Oława---------------11 - 8 - 9-16
15. Dąb Przybyszów---------11 - 7 - 7-30
16. Bielawianka---------------11 - 6 - 8-24
17. Piast Karnin---------------11 - 5 - 10-28
18. Polonia Trzebnica--------10 - 5 - 8-28

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group