• Środa, 16 października 2019
  • Godz. 16:56
  • Imieniny: Ambrożego, Gerarda, Gawła
  • Czytających: 810
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

III–liga: W pierwszym meczu sezonu derby z Bielawianką!

Wiadomości: III-liga piłkarska
Środa, 10 lipca 2013, 20:09
Aktualizacja: Czwartek, 11 lipca 2013, 14:52
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Poznaliśmy szczegółowy terminarz III–ligi dolnośląsko–lubuskiej w sezonie 2013/2014. W pierwszej kolejce zaplanowanej na 10 i 11 sierpnia Polonia Świdnica podejmie na własnym obiekcie Bielawiankę Bielawa.

Terminarz III-ligi

1. kolejka (10-11 sierpnia)
Śląsk II Wrocław - Prochowiczanka Prochowice
Zagłębie II Lubin - Polonia Trzebnica
Formacja Port 2000 Mostki - Foto-Higiena Gać
GKS Kobierzyce - Ilanka Rzepin
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Ślęza Wrocław
Promień Żary - Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród - MKS Oława
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Świdnica - Bielawianka Bielawa

2. kolejka (15 sierpnia)
Prochowiczanka Prochowice - Bielawianka Bielawa
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Polonia Świdnica
MKS Oława - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród
Ślęza Wrocław - Promień Żary
Ilanka Rzepin - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Foto-Higiena Gać - GKS Kobierzyce
Polonia Trzebnica - Formacja Port 2000 Mostki
Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin

3. kolejka (17-18 sierpnia)
Zagłębie II Lubin - Prochowiczanka Prochowice
Formacja Port 2000 Mostki - Śląsk II Wrocław
GKS Kobierzyce - Polonia Trzebnica
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Foto-Higiena Gać
Promień Żary - Ilanka Rzepin
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Lechia Dzierżoniów
Polonia Świdnica - MKS Oława
Bielawianka Bielawa - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie

4. kolejka (24-25 sierpnia)
Prochowiczanka Prochowice - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKS Oława - Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów - Polonia Świdnica
Ślęza Wrocław - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin - Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać - Promień Żary
Polonia Trzebnica - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Śląsk II Wrocław - GKS Kobierzyce
Zagłębie II Lubin - Formacja Port 2000 Mostki

5. kolejka (28 sierpnia)
Formacja Port 2000 Mostki - Prochowiczanka Prochowice
GKS Kobierzyce - Zagłębie II Lubin
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Śląsk II Wrocław
Promień Żary - Polonia Trzebnica
Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ilanka Rzepin
Polonia Świdnica - Ślęza Wrocław
Bielawianka Bielawa - Lechia Dzierżoniów
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - MKS Oława

6. kolejka (31 sierpnia-1 września)
Prochowiczanka Prochowice - MKS Oława
Lechia Dzierżoniów - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ślęza Wrocław - Bielawianka Bielawa
Ilanka Rzepin - Polonia Świdnica
Foto-Higiena Gać - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Trzebnica - Piast Żmigród
Śląsk II Wrocław - Promień Żary
Zagłębie II Lubin - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Formacja Port 2000 Mostki - GKS Kobierzyce

7. kolejka (7-8 września)
GKS Kobierzyce - Prochowiczanka Prochowice
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Formacja Port 2000 Mostki
Promień Żary - Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród - Śląsk II Wrocław
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Trzebnica
Polonia Świdnica - Foto-Higiena Gać
Bielawianka Bielawa - Ilanka Rzepin
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Ślęza Wrocław
MKS Oława - Lechia Dzierżoniów

8. kolejka (14-15 września)
Prochowiczanka Prochowice - Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław - MKS Oława
Ilanka Rzepin - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Foto-Higiena Gać - Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica - Polonia Świdnica
Śląsk II Wrocław - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki - Promień Żary
GKS Kobierzyce - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

9. kolejka (21-22 września)
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Prochowiczanka Prochowice
Promień Żary - GKS Kobierzyce
Piast Żmigród - Formacja Port 2000 Mostki
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin
Polonia Świdnica - Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa - Polonia Trzebnica
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Foto-Higiena Gać
MKS Oława - Ilanka Rzepin
Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław

10. kolejka (28-29 września)
Prochowiczanka Prochowice - Ślęza Wrocław
Ilanka Rzepin - Lechia Dzierżoniów
Foto-Higiena Gać - MKS Oława
Polonia Trzebnica - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Śląsk II Wrocław - Bielawianka Bielawa
Zagłębie II Lubin - Polonia Świdnica
Formacja Port 2000 Mostki - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
GKS Kobierzyce - Piast Żmigród
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Promień Żary

11. kolejka (5-6 października)
Promień Żary - Prochowiczanka Prochowice
Piast Żmigród - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - GKS Kobierzyce
Polonia Świdnica - Formacja Port 2000 Mostki
Bielawianka Bielawa - Zagłębie II Lubin
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Śląsk II Wrocław
MKS Oława - Polonia Trzebnica
Lechia Dzierżoniów - Foto-Higiena Gać
Ślęza Wrocław - Ilanka Rzepin

12. kolejka (12-13 października)
Prochowiczanka Prochowice - Ilanka Rzepin
Foto-Higiena Gać - Ślęza Wrocław
Polonia Trzebnica - Lechia Dzierżoniów
Śląsk II Wrocław - MKS Oława
Zagłębie II Lubin - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Formacja Port 2000 Mostki - Bielawianka Bielawa
GKS Kobierzyce - Polonia Świdnica
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Promień Żary - Piast Żmigród

13. kolejka (19-20 października)
Piast Żmigród - Prochowiczanka Prochowice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Promień Żary
Polonia Świdnica - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Bielawianka Bielawa - GKS Kobierzyce
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Formacja Port 2000 Mostki
MKS Oława - Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów - Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław - Polonia Trzebnica
Ilanka Rzepin - Foto-Higiena Gać

14. kolejka (26-27 października)
Prochowiczanka Prochowice - Foto-Higiena Gać
Polonia Trzebnica - Ilanka Rzepin
Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin - Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 Mostki - MKS Oława
GKS Kobierzyce - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Bielawianka Bielawa
Promień Żary - Polonia Świdnica
Piast Żmigród - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

15. kolejka (2-3 listopada)
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Prochowiczanka Prochowice
Polonia Świdnica - Piast Żmigród
Bielawianka Bielawa - Promień Żary
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
MKS Oława - GKS Kobierzyce
Lechia Dzierżoniów - Formacja Port 2000 Mostki
Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin
Ilanka Rzepin - Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Gać - Polonia Trzebnica

16. kolejka (9-10 listopada)
Prochowiczanka Prochowice - Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław - Foto-Higiena Gać
Zagłębie II Lubin - Ilanka Rzepin
Formacja Port 2000 Mostki - Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce - Lechia Dzierżoniów
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - MKS Oława
Promień Żary - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Żmigród - Bielawianka Bielawa
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Świdnica

17. kolejka (16-17 listopada)
Polonia Świdnica - Prochowiczanka Prochowice
Bielawianka Bielawa - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Piast Żmigród
MKS Oława - Promień Żary
Lechia Dzierżoniów - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Ślęza Wrocław - GKS Kobierzyce
Ilanka Rzepin - Formacja Port 2000 Mostki
Foto-Higiena Gać - Zagłębie II Lubin
Polonia Trzebnica - Śląsk II Wrocław

18. kolejka (23-24 listopada)
Prochowiczanka Prochowice - Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica - Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać - Formacja Port 2000 Mostki
Ilanka Rzepin - GKS Kobierzyce
Ślęza Wrocław - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Lechia Dzierżoniów - Promień Żary
MKS Oława - Piast Żmigród
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Bielawianka Bielawa - Polonia Świdnica

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group