Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 988
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Ilona Rój sołtysem Roztoki

Niedziela, 17 lutego 2019, 11:31
Aktualizacja: 14:33
Autor: red
Roztoka: Ilona Rój sołtysem Roztoki
Fot. UG Dobromierz
14 lutego w świetlicy wiejskiej w Roztoce odbyło się kolejne zebranie wiejskie w naszej gminie, podczas którego mieszkańcy zadecydowali o wyborze sołtysa i składzie rady sołeckiej. Ustępująca sołtys Agnieszka Kucharczyk przedstawiła sprawozdanie z działalności za poprzednią kadencję.

Podziękowała członkom rady sołeckiej za owocną i dającą wymierne efekty współpracę oraz życzyła skutecznej działalności na rzecz społeczności lokalnej kolejnemu szefowi Roztoki, a także zaoferowała wsparcie i współpracę jako radna tego sołectwa. W wyniku tajnego głosowania funkcja sołtysa Roztoki została powierzona Ilonie Rój, która była jedynym zgłoszonym kandydatem i uzyskała 87 na 95 możliwych, ważnie oddanych głosów.

W skład rady sołeckiej weszli natomiast: Elżbieta Kubusiak, Robert Kucharczyk, Małgorzata Mróz, Ewelina Ochrombel, Tomasz Ochrombel, Mariusz Rajca, Agnieszka Turko.

W zebraniu uczestniczyli: wójt Jerzy Ulbin, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Jolanta Brach, radny Zbigniew Patycki i radny Marek Jaworski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group