Niedziela, 12 lipca
Imieniny: Weroniki, Jana
Czytających: 563
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Akademia Głębokiej Ekologii

30.06-12.07.2020 (13 dni)
godz. 10:00
Ptasia Dolina - Dom Spotkań Twórczych
Paszowice

I Edycja Akademii cieszyła się dużym zainteresowaniem. Pytacie nas o możliwość udziału w kolejnym wydaniu. W tym wydarzeniu poinformujemy Was o II edycji i będziemy na bieżąco pisać co dzieje się teraz.
Jesteś zainteresowana/y - obserwuj nas, zaczynamy pracę nad II edycją Akademii Głębokiej Ekologii!

Czym jest Akademia Głębokiej Ekologii?

Pierwszy w Polsce projekt edukacji ekologicznej i aktywizmu w duchu głębokiej ekologii: 10-miesięczny kompleksowy kurs.

Dla kogo?

Jesteś wrażliwą, odważną osobą, która mimo trudności zmienia świat, wnosząc do niego miłość i nadzieję. Jesteś blisko natury i kochasz przyrodę, dlatego pragniesz, by osób podobnych do Ciebie było na świecie więcej i skrycie marzysz o takiej właśnie wspólnocie. Potrzebujesz wsparcia, gdy wychodzisz z otwartą przyłbicą do świata, który na razie nie dorasta do Twoich marzeń. Dla Ciebie właśnie tworzymy AGE.

Zapraszamy tych, którym leży na sercu dobro Ziemi, tych, którzy czują bliską więź z przyrodą, chcą ją poznawać i chronić, poszukują wspólnoty i są lub chcą zostać liderami tej wielkiej zmiany. Zapraszamy edukatorów, aktywistów, trenerów, psychologów, nauczycieli i psychoterapeutów oraz każdego, kto chce działać w obronie Ziemi.

Co?

Udział w projekcie da Ci kompleksowe przygotowanie do działań edukacyjnych i aktywistycznych z zakresu ochrony dzikiej przyrody, ochrony klimatu, praw zwierząt i innych działań ekologicznych.

Edycja I

Zaczynamy od 5-dniowego treningu Zgromadzenia Wszystkich Istot na początku października br a kończymy trzydniowym zjazdem z końcem maja 2020. Pomiędzy: comiesięczne weekendowe zjazdy.

AGE to 10 zjazdów, 192 godziny zajęć, 1 godzina indywidualnych konsultacji. A także materiały szkoleniowe i certyfikat ukończenia kursu.

Przykładowa tematyka niektórych zjazdów (pełen opis na stronie): ekologia, biologia i nauka o klimacie; etyczne aspekty prowadzenia działań aktywistycznych i edukacji ekologicznej; komunikacja w służbie Ziemi; praktyka głębokiej ekologii w terenie; filozofia, psychologia i nauka jako fundamenty głębokiej ekologii; trudne sytuacje w aktywizmie i edukacji ekologicznej i inne.

Ciekawa/y? Wejdź na: https://akademiaglebokiejekologii.pl/. Na stronie znajdziesz pełen opis projektu, informacje o nas i formularz zapisu na newsletter, żebyś był/a na bieżąco.

O nas
I edycję Akademii Głębokiej Ekologii tworzą doświadczeni trenerzy, wykładowcy, edukatorzy:
dr Anna Agata Gierlińska - Ekopsychologia i Ekologia Głęboka, Pracownia na rzecz Wszystkich Istot,
dr Ryś Kulik - Klub Myśli Ekologicznej, Pracownia na rzecz Wszystkich Istot,
prof. dr hab. Piotr Skubała - Uniwersytet Śląski w Katowicach, Klub Myśli Ekologicznej,
Danuta Nowak - Ptasia Dolina - Dom Spotkań Twórczych
Dariusz Matusiak - Ptasia Dolina - Dom Spotkań Twórczych
Mieszko Stanisławski - Bycie w Lesie
Karolina Stanisławska - Bycie w Lesie
Barbara Ewa Wojtaszek - Klimatyczna kuchnia
dr Szymon Makuła - Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group