Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 585
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Andrzej Piaseczny - Kameralnie

Wtorek, 13 października 2020
godz. 19:00
MOKiS
Bielawa
ul. Piastowska 19a

Andrzej Piaseczny/oficjalny profil (Kameralnie) w Bielawie!

NOWA DATA 13.10.2020
data: 12.03.2020
start koncertu: godz. 19.00
Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie - Mokis
Bilety: W cenie 85/95 zł - online w Going. oraz stacjonarnie w salonach empik w całej Polsce.

UWAGA: Liczba biletów na koncert, jest ograniczona!

Choć jeszcze nie pożegnaliśmy obecnego roku, warto pomyśleć już o planach na Nowy, szczególnie takich, które tyczą się koncertów, na które bilety bardzo szybko się wyprzedają!
Mamy ciekawą propozycję – kameralny koncert Andrzej Piaseczny/oficjalny profil, podczas którego będziecie mieli okazję usłyszeć utwory artysty w wyjątkowych aranżacjach.

Andrzej Piaseczny to wokalista, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Znany jest nie tylko z wielu posiadanych na swym koncie albumów, ale także z kilku ról w filmach czy serialach oraz z bycia jurorem w programie TVP2 The Voice of Poland. Choć w 2017 roku świętował już 25 lat na scenie muzycznej, to nie spoczął na laurach i rozpoczął nowy rozdział w swojej karierze nagrywając w międzyczasie kolejny, wyczekiwany przez wielu krążek – „O mnie, o tobie, o nas”.

Fani wokalisty po raz pierwszy będą mieli okazję usłyszeć go w specjalnych, kameralnych warunkach, a zarazem w wyjątkowych aranżacjach. Będzie to szczególny występ, który zapewni bliską, niemal intymną atmosferę koncertową. W takiej oprawie, największe przeboje artysty, a także wyselekcjonowane przez niego jego ulubione utwory, z pewnością będą brzmiały wyjątkowo!

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group