• Wtorek, 20 sierpnia 2019
  • Godz. 12:20
  • Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława
  • Czytających: 794
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Gala Pary 2019

7-8 września 2019 (2 dni)
godz. 10:00
JJaworzyna Śląska,Dzierżoniów,Piotrowice Świdnickie

GALA PARY odbędzie się w drugi weekend września: 07-08 września 2019 roku. To jedyny taki weekend w roku, kiedy można będzie zobaczyć na własne oczy czynne i sprawne zabytkowe parowozy i wagony kolejowe, lokomobile, walce parowe, historyczne samochody, ciągniki, kieraty i traktory; balony i samoloty ... czyli zabytki techniki w akcji!

GDZIE? Zapraszamy na Dolny Śląsk do trzech wyjątkowych miejsc i miejscowości:
* Jaworzyna Śląska i Muzeum Kolejnictwa,
* Dzierżoniów z Młynem Hilberta oraz Parowozownią;
* Piotrowice Świdnickie z pałacem na wodzie i folwarkiem oraz
powstającym tu Muzeum Technik Rolniczych.
W tych trzech miejscach przez cały drugi weekend września 2019 największa plenerowa impreza w Polsce poświęcona zabytkom techniki!

DLA KOGO TO WSZYSTKO? Zapraszamy przede wszystkim rodziny z dziećmi, dla których przygotowujemy dziesiątki atrakcji związanych z pokazywanymi na Gali Pary zabytkami techniki. Oczywiście zapraszamy też wszystkich miłośników zabytkowej techniki, industrialu, kolei, rolnictwa czy starych samochodów. Czekaja na Państwa m. in. przejazdy zabytkowymi parowozami, samochody na parę, przejażdżki drezyną, loty balonem, zabytkowy samolot, ciągniki i maszyny rolnicze, walec parowy w akcji, parada zabytkowych pojazdów i samochodów, grupy rekonstrukcyjne oraz dziesiątki zabaw dla dzieci, mniej lub bardziej związanych z zabytkami techniki. Do tego foodtrucki oraz pyszne i zdrowe lokalne jedzenie.

SAVE THE DATE! Już dziś zarezerwujcie w kalendarzu drugi weekend września na niezwykłą przygodę z "ożywionymi na nowo" zabytkami techniki. To jedyna taka okazja by je zobaczyć, poczuć i poznać, a potem rozkochać się w turystyce industrialnej.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group