Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 583
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Joga Nidra - jogiczna sztuka relaksacji

Piątek, 30 października 2020
godz. 18:30
Świdnicka Szkoła Jogi
Świdnica
30

JOGA NIDRA to praktyka przynosząca odprężenie na poziomie fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.
40-minutowa sesja jogi nidry jest równoważna 3 godzinom głębokiego snu.
Praktyka jogi nidry odbywa się w wygodnej leżącej pozycji. Podczas gdy ciało pozostaje w całkowitym bezruchu, nasza świadomość działa na głębszych poziomach.
Kierujemy uwagę do wewnątrz siebie skupiając się m.in. na świadomości ciała, oddechu, wizualizacji. Każdy kolejny krok prowadzi nas do głębszych poziomów świadomości.
Jest to stan między jawą a snem, w którym mamy dostęp do ukrytych treści własnej świadomości. Z każdym kolejnym krokiem, pozwalając sobie na coraz to głębsze odpuszczenie i relaks, podświadomość otwiera się na nowe możliwości, zmieniając stare niekorzystne przyzwyczajenia i nawyki.
Praktyka jogi nidry pomaga odpocząć umysłowi od ciągłej gonitwy myśli. Uczy nas kierowania uwagi do wewnątrz, co jest ważne szczególnie wtedy, gdy mamy natłok informacji i bodźców z zewnątrz i łatwo zapominamy o nas samych,
o naszej wyjątkowości i indywidualności.
WAŻNE: Zajęcia odbywają się w wygodnej leżącej pozycji. Przynieś ze sobą poduszkę, ciepły koc, ciepłe wygodne ubranie ... cokolwiek, co sprawi, że będzie Ci przyjemnie i komfortowo. Mile widziana własna mata.
WAŻNE: Zajęcia rozpoczynamy punktualnie, ponieważ rozpoczęta praktyka jogi nidry nie powinna być przerywana, ani zakłócana. Nie można też dołączyć w trakcie.
Świdnicka Szkoła Jogi ॐ ul. Lelewela 26
Zapisy u Eli lub Agnieszki osobiście
lub telefonicznie sms 664 816 777
Inwestycja - 30 zł
Osoby z kartą MULTISPORT PLUS, OK SYSTEM, FIT PROFIT bez dopłaty.
ZAPRASZAM SERDECZNIE Pokaż mniej

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group