Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 571
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Sobota, 24 kwietnia 2021
godz. 19:00
SOK
Strzelin

Szanowni Państwo, ze względu na obecną sytuację w kraju jesteśmy zmuszeni zmienić datę wydarzenia.
Nowa data: 24.04.2021
Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.
Dzień dobry,
Informacja dotycząca imprezy Kabaret Paranienormalni w Strzelinie 25.10.2020.
Według aktualnych wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego sala może być wypełniona tylko w 25 procentach. . Oznacza to, że osoby, które zakupiły bilety na portalu: www.biletyna.pl lub www.biletynakabarety.pl przychodzą na godzinę 19:00, a osoby które kupiły bilety w Strzelińskim Ośrodku Kultury zapraszamy na godzinę 16:00.

24.04.2021, godz. 16:00
Strzelin, Strzeliński Ośrodek Kultury
Bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/131398 , www.bilety.pl
Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?
Obraca wszystko w żart!
Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.
„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group