Czwartek, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora
Czytających: 651
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Miłosna pułapka

Niedziela, 25 kwietnia 2021
godz. 17:00
ŚOK
Sobótka

25 kwietnia w Sobótce odbędzie się komedia romantyczna pt. "Miłosna pułapka"!
Spektakl odbędzie się w Ślężańskim Ośrodku Kultury o godz.17:00;
wystąpią: Adrianna Biedrzyńska, Michalina Robakiewicz, Tomasz Ciachorowski i Jacek Rozenek.
Bilety do nabycia online:
https://www.kupbilecik.pl/.../Mi%C5%82osna+Pu%C5%82apka/
https://biletyna.pl/spektakl/Milosna-pulapka/Sobotka
Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego. Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki. Przyznaje również, że festiwal i uczestnictwo w jury były podstępem i mistyfikacją. Początkowo aktorka nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Zaczyna się bać w chwili, kiedy orientuje się, że w całym domu nie ma klamek...
Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona?
Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną?
A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź?

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group